Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Stalowa Wola

Liczba punktów w mieście: 1

  • Stacja Paliw MZK

    Stalowa Wola - Odkurzacz

    ul. Komunalna 3, Stalowa Wola 37-450

Czyszczenie tapicerki mobilną myjką parową

Pranie foteli mobilną myjką parową jest bardzo proste! Dzięki myjce parowej łatwo i szybko pozbędziemy się zabrudzeń, a tapicerka będzie gotowa do użytku w kilka godzin. Stosując mobilną myjkę parową nie zużyjesz dużej ilości detergentów. Zawsze udaje się usunąć wszelkie zabrudzenia tapicerskie nie generując przy tym ścieków.

Pranie dywanów w Stalowej Woli

Dywany które używane są codziennie w naszych domach szybko ulegają zabrudzeniom. Wygląda to mało estetycznie. Samodzielnie jest prawie niemożliwe doprowadzić dywan do idealnej czystości. Dobrze sprawdzi się tu mobilna myjka parowa. Specjalista przyjedzie do Twojego domu i pozbędzie się plam z dywanu.

Ozonowanie klimatyzacji mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa ma zastosowanie w praniu tapicerki, czyszczeniu samochodu oraz myciu porowym. Jest to jednak urządzenie, które można wykorzystać do większej ilości usług. Mobilna myjka parowa poradzi sobie również z ozonowaniem klimatyzacji. Usługa nie jest droga oraz jest z możliwością dojazdu na posesje klienta. Gorąca para wodna pozbędzie się zarazków i grzybów w Twojej klimatyzacji.

Stalowa Wola – miasto na podkarpaciu

Stalowa Wola miasto w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, położone w Kotlinie Sandomierskiej. Przez miasto przepływa rzeka San.

W latach 1945–1975 miasto administracyjnie należało do województwa rzeszowskiego, a w latach 1975–1998 do województwa tarnobrzeskiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 roku miasto liczyło 62 636 mieszkańców.

Inne myjnie parowe w województwie podkarpackim