Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Krosno

Liczba punktów w mieście: 1

  • Myjnia Total

    Krosno - Odkurzacz

    Zręcińska 126, Krosno 38-400

Czyszczenie tapicerki samochodowej - Krosno

Tapicerka samochodowa łatwo się brudzi i przesiąka nieprzyjemnym zapachem. Czyszczenie tapicerki samochodowej myjką parową szybko i skutecznie pozbywa się plam oraz nieprzyjemnego zapachu. Najważniejszym elementem na jaki należy zwrócić uwagę przy praniu tapicerki jest kwestia odpowiedniej dezynfekcji i usunięcia roztoczy, bakterii i grzybów. Myjąc parą w wysokiej temperaturze mamy pewność, że tak się stanie. Prać tapicerkę najlepiej w słoneczny dzień, tak by jak najszybciej wyschła. Czyszczenie przebiega w kilku etapach, co gwarantuje bardzo dobre efekty czyszczenia.

Mycie elewacji w Krośnie 

Mycie elewacji za pomocą myjki parowej jest proste i skuteczne. W przeciągu kilku godzin pozbędziesz się zabrudzeń i napisów z Twojej ściany elewacyjnej i ściana będzie wyglądać jak nowa! 

Pranie tapicerki, czyszczenie foteli

Pranie foteli nigdy nie było tak proste! Dzięki myjce parowej łatwo pozbędziesz się kurzu, roztoczy oraz plam, a fotel będzie gotowy do użytku w kilka godzin. Stosując specjalistyczne środki możesz mieć pewność, że pranie tapicerki przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zazwyczaj udaje się usunąć wszelkie zabrudzenia tapicerskie, sprawiając że fotele będą jak nowe.

Czyszczenie skóry

Meble skórzane fantastycznie prezentują się w biurze oraz mieszkaniu, jednak trzeba uważać by nie poplamić ani nie zatrzeć materiału. Dzięki czyszczeniu skóry za pomocą myjki parowej, twoje meble skórzane będą jak nowe.

Pranie i czyszczenie dywanów

Dywan który ma już kilka lat zazwyczaj posiada już widoczne ślady zabrudzeń, które wpływają negatywnie na jego estetykę. Warto wtedy pomyśleć o wyczyszczeniu lub wypraniu dywanu, robiąc to jednak samodzielnie zazwyczaj nie uzyskamy dobrego efektu. Tylko użycie do prania specjalistycznego sprzętu, który bez problemu wyczyści i usunie wszelkie zabrudzenia zapewnia odpowiedni efekt przed i po. Pierzemy zarówno dywany syntetyczne jak i wełniane.

Krosno - miasto leżące w południowo-wschodniej Polsce

Miasto liczące ok. 46 695 mieszkańców. Siedziba władz powiatu krośnieńskiego. Krosno jest nazywane "szklanym zagłębiem", ponieważ w mieście oraz okolicach funkcjonuje ponad 20 firm, zajmujących się wyrobem oraz produkcją szkła. Zabytki Krosna warte odwiedzenia to: Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Muzeum Misyjne w Krośnie oraz Lotnisko w Krośnie. Krosno jest nazywane przez turystów "małym Krakowem". ponieważ krośnieński Rynek z renesansowymi sukiennicami, przypominał krakowskie Stare Miasto.

Inne myjnie parowe w województwie podkarpackim