Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Przemyśl

Liczba punktów w mieście: 1

  • Myjnia samoobsługowa

    Przemyśl - Odkurzacz

    Krakowska 30, Przemyśl 37-700

Mycie elewacji mobilną myjką parową

Czyszczenie elewacji za pomocą myjki parowej jest szybkim i skutecznym sposobem. Specjalista przybędzie na umówione miejsce z mobilną myjką parową i pozbędzie się zabrudzeń ze ścian. Zabrudzone ściany budynków firmowych nie zachęcają klientów. Czysta elewacja jest wizytówką. Czyszczenie elewacji mobilną myjką parową zapobiega biologicznemu starzeniu się ścian. Mobilna myjka parowa jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu.

Czyszczenie skórzanych mebli w Przemyślu

Meble skórzane fantastycznie prezentują się w biurze oraz mieszkaniu. Czyste meble wyglądają bardzo efektownie. Niestety częste użytkowanie sprzyja zabrudzeniom, które samodzielnie nie są tak łatwe do usunięcia. Mobilna myjka parowa to idealne rozwiązanie do tego typu mebli. Gorąca para wodna wniknie w ciężko dostępne miejsca i pobędzie się plam. Meble skórzane po tym zabiegu będą wyglądać jak nowo kupione!

Pranie kanap mobilną myjką parową w Przemyślu

Mobilna myjka parowa to urządzenie często używane do prania kanap w domu czy firmie klienta. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma myjki parowej oraz nie ma czasu na samodzielne zabiegi czyszczące. Kanapy są używane na co dzień, przez co szybko się brudzą. Myjka parowa idealnie wypierze kanapę z plamami oraz pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużo wody, więc też nie produkuje dużej ilości ścieków. Wyprana sofa jest gotowa od razu do użytku, ponieważ jest prana parą wodną.

Przemyśl, położony nad Sanem przy ujściu Wiaru.

Przemyśl był miastem królewskim I Rzeczypospolitej i stolicą ziemi przemyskiej wchodzącej w skład województwa ruskiego. W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Przemyślu mieściła się kasa szafarzy podatków dla Rusi. Po odzyskaniu niepodległości przez Polskę od 23 grudnia 1920 do 18 sierpnia 1945 znajdował się na terenie województwa lwowskiego[4]. Od 1945 do 1974 wchodził w skład województwa rzeszowskiego. W latach 1975–1998 siedziba władz województwa przemyskiego.

Przemyśl to znaczący węzeł komunikacyjny – trasa międzynarodowa E40, przejście graniczne z Ukrainą w Medyce, duża, graniczna stacja kolejowa (Przemyśl Główny). Miasto jest siedzibą kilku instytucji o znaczeniu ponadlokalnym: podkarpackiego wojewódzkiego konserwatora zabytków, urzędu celno-skarbowego, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, archiwum państwowego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Miasto posiada kilka muzeów, m.in. Muzeum Archidiecezjalne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Inne myjnie parowe w województwie podkarpackim