Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Warszawa

Liczba punktów w mieście: 3

 • Astar

  Warszawa - Myjnia stacjonarna

  ul. Belgradzka 3 UH -1 , Warszawa 02-793
  226436515
  astaropony@gmail.com

 • Steam Team Mobilna Myjnia Detailingowa

  Warszawa - Myjnia mobilna

  Świeradowska 47, Warszawa 02-662
  730-666-128
  biuro@steamteam.pl

 • Myjnia Samoobsługowa

  Warszawa - Odkurzacz

  Hanki Ordonówny (galeria pod Dębami) 1, Warszawa 03-137

Czyszczenie przy wykorzystaniu pary wodnej w Warszawie

Czyszczenie parą to zupełna nowość na rynku, która nie generuje ścieków z uwagi na niskie zużycie wody, dzięki czemu takie usługi można świadczyć z dojazdem do klienta.

Sprzątanie samochodu na posesji klienta na terenie Warszawy

Mobilna myjnia parowa to doskonała propozycja szczególnie dla tych osób, które chcą wyczyścić auto na swojej posesji. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń parowych można bez problemu dojechać na miejsce, idealnie wyczyścić karoserię samochodu, a także wyprać jego tapicerkę. Ponadto dzięki wysokiej jakości komponentom firmy mobilnych myjni parowych w Warszawie świadczą również usługi ozonowania klimatyzacji, a więc kompleksowe usługi bez konieczności udawania się do specjalistycznego salonu i czekania na swoją kolej.

Mycie parowe i dezynfekcja pojazdów

Oprócz standardowych usług mycia parowego, wykorzystując mobilne myjnie można również wyczyścić i zakonserwować skórzaną tapicerkę pojazdu, a także zdezynfekować całość gorącą parą. Po wykonanej usłudze istnieje również możliwość wyczyszczenia kostki brukowej na podjeździe, aby samochód prezentował się na niej perfekcyjnie.

Pranie i czyszczenie dywanów

Myjkę parową można wykorzystać również do prania i czyszczenia dywanów. Wysoka temperatura pary pozbędzie się z dużą dokładnością: kurzu, roztoczy oraz innych bakterii i wirusów. Jest to dobra opcja dla osób, które mają małe dzieci oraz alergików.

Pranie tapicerki za pomocą myjki parowej

 Czyszczenie pojazdów to jedna z wielu usług jakimi się zajmujemy. W skład oferty wchodzą również: 

 • Czyszczenie silnika
 • Pielęgnacja plastików zewnętrznych
 • Usuwanie naklejek
 • Ozonowanie klimatyzacji
 • Woskowanie i nabłyszczanie
 • i wiele więcej      

Jednym z najczęściej używanych zastosowań jest pranie tapicerki za pomocą myjki parowej

Para dostaje się w głębokie zakamarki i rozpuszcza brud w ciężko dostępnych miejscach. Wyczyszczoną w ten sposób tapicerkę, można szybciej używać, niż przy bardziej znanej metodzie karcher. Dodatkowo para neutralizuje przykry zapach i daje poczucie świeżości.

Warszawa - największe pod względem powierzchni oraz liczby ludności miasto w Polsce

Stolica Polski oraz województwa mazowieckiego. W Warszawie mieszczą się siedziby Prezydenta oraz Premiera RP oraz parlamentu. Gród nad Wisłą to ważny ośrodek kulturowy, gospodarczy oraz polityczny. Jedne z ważniejszych zabytków Warszawy to Stare Miasto, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie oraz Pałac Kultury i Nauki.
Turyści chętnie też zwiedzają Trakt Królewski, Nowy Świat, Pałac w Wilanowie oraz Muzeum Narodowe. W Warszawie nie można się nudzić, a imprezy które odbywają się w Warszawie uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w tym niezwykłym mieście.
Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem, niemal dzień w dzień pojawiają się inwestycje zmieniające obraz Warszawy.

Inne myjnie parowe w województwie mazowieckim