Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Radom

Liczba punktów w mieście: 4

 • Myjnia samoobsługowa X-CARwash

  Radom - Odkurzacz

  Warszawska 96B, Radom 26-605

 • Myjnia bezdotykowa Suncar

  Radom - Odkurzacz

  Sycyńska 25, Radom 26-600

 • Myjnia samoobsługowa X-CARwash

  Radom - Odkurzacz

  ul. Młodzianowska 34, Radom 26-610

 • Myjnia samoobsługowa X-CARwash

  Radom - Odkurzacz

  ul. Młodzianowska 34, Radom 26-610

Czyszczenie mebli skórzanych w Radomiu

Dzięki myjce parowej. możesz łatwo usunąć zabrudzenia z twoich mebli. Gorąca para z łatwością usuwa tłuszcz oraz plamy z ciężko dostępnych miejsc, oraz zabija większość bakterii.

Pranie tapicerki - Radom

Myjka parowa jest dobrą opcją do prania tapicerki samochodowej, ponieważ szybko rozpuszcza brud i pochłania przykry zapach. Z łatwością możesz przywrócić Twojej tapicerce estetyczny wygląd.

Czyszczenie wykładzin i pranie kanap 

Oferta mobilnej myjni parowej Radom to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli firm, ponieważ oferuje ona kompleksowe usługi czyszczenia biur oraz zewnętrznego otoczenia firmy. Dzięki temu, iż czyszczenie i dezynfekcja mebli tapicerowanych odbywa się za pomocą pary, przedmioty nie są mokre i można je użytkować już po kilku chwilach od ich wyczyszczenia. Ponadto klienci docenią fakt, iż firma dba o czystość oraz otoczenie swoich pracowników inwestując w nowoczesne rozwiązania i technologie.

Pranie dywanów 

Na dywanie gromadzi się mnóstwo zabrudzeń, kurzu oraz roztoczy. Pranie dywanów myjką parową błyskawicznie pozbywa się bakterii, a po zabrudzeniach nie zostaje żaden ślad.

Radom - miasto leżące w województwie mazowieckim

Miasto liczące ok. 214 697 mieszkańców. Czternaste co do wielkości miasto w Polsce. Zabytki Radomia, które warto obejrzeć: Rynek w Radomiu, Ratusz w Radomiu, Zamek w Radomiu, Kościół Św. Wacława, Kolegium oo. Pijarów. W mieście swoje siedziby mają fabryki oraz firmy takie jak: Fabryka Broni Łucznik, Zbyszko Company Sp. z o.o., Grupa ROSA, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A., Polski Tytoń, Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna, Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Warto wspomnieć że co 2 lata Radom, organizuje międzynarodowe pokazy lotnicze: Radom Air Show. 

Inne myjnie parowe w województwie mazowieckim