Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Poznań

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i czyszczenia tapicerki samochodowej. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się największych zabrudzeń na Twojej tapicerce.

Czyszczenie mebli skórzanych - Poznań

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia mebli skórzanych. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu lub biurze! 

Pranie dywanów

Pranie dywanów dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń oraz pochłonięcie kurzu oraz roztoczy, zaledwie w kilka chwil. 

Mycie kostki brukowej

Tarasy kostki brukowej, prezentują się często niebywale, jednak cały czas trzeba je pielęgnować, by zachowały swój niesamowity wygląd. Mobilna myjnia parowa, jest do tego świetnym rozwiązaniem.

Poznań - stolica województwa wielkopolskiego.

Miasto liczące 542689 mieszkańców, co daje mu piąte miejsce pod względem liczby ludności w Polsce. Od 1999 roku, jest siedzibą władz województwa wielkopolskiego oraz powiatu poznańskiego. Będąc w Poznaniu warto zwiedzić Zamek Królewski w Poznaniu, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Rogalowe Muzeum oraz Park Cytadeli. Miasto jest jednym z ważniejszych ośródków akademickich, naukowych i kulturalnych. W Poznaniu odbywa się wiele imprez masowych, najpopularniejszą z nich są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Są to największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej.