Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Leszno

Liczba punktów w mieście: 1

Parowe czyszczenie karoserii - Leszno

Oferta firm wykorzystujących mobilne myjnie parowe w jest bardzo atrakcyjna dla właścicieli aut. Czyszczenie gorącą parą z minimalną ilością wody może odbywać się na posesji klienta, mobilne myjnie nie generują ścieków oraz nie zużywają dużej ilości detergentów. Ponadto nie brudzą również kostki brukowej właściciela.

Ozonowanie klimatyzacji za pomocą myjki parowej

Firmy posiadające myjką parową mogą nie tylko wyczyścić samochód czy też wyprać tapicerkę. Myjka parowa to również dobre rozwiązanie przy ozonowaniu klimatyzacji. Możliwość dojazdu do klienta to udogodnienie dla klientów. Mycie myjką parową jest tanie oraz profesjonalne.

Mycie elewacji przy użyciu mobilnej myjki parowej

Elewacja budynku to główny i najważniejszy element jego wizerunku. Powstające w wyniku zanieczyszczeń atmosferycznych zacieki obniżają estetykę budynków mieszkalnych lub firmowych. Jest na to dobre rozwiązanie. Mobilna myjka parowa poradzi sobie szybko i skutecznie z tego typu zabrudzeniami. Poprawi to o wiele estetykę budynku.

Leszno – miasto w zachodniej Polsce

Leszno miasto na prawach powiatu w województwie wielkopolskim, położone w zachodniej części Polski, pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem. Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1547 roku położone było w XVI wieku w województwie poznańskim.

Inne myjnie parowe w województwie wielkopolskim