Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Nowy Sącz

Liczba punktów w mieście: 1

Nowy Sącz

Czyszczenie przy wykorzystaniu pary wodnej w Nowym Sączu
Czyszczenie parą wodną to nowość na rynku, która bardzo szybko zyskuje popularność. Myjka parowa to urządzenie, które jest łatwe w obsłudze, a jednocześnie szybko doprowadza czyszczony obiekt do porządku. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody, dzięki czemu nie generuje ścieków.

Sprzątanie samochodu mobilną myjką parową

Firmy posiadające mobilną myjkę parową dojeżdżają do klienta, na umówiony adres i sprzątają samochód. Mobilna myjka parowa generuje gorącą parę wodną. Para wodna dzięki swoim właściwościom wnika w głąb czyszczonych miejsc. Mobilna myjka parowa wypoleruje Twój samochód oraz wypierze zabrudzoną tapicerkę.

Dezynfekcja pojazdu myjką parową

Mobilna myjka parowa poradzi sobie również z dezynfekcja skórzanej tapicerki. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myję parową zabija zarazki i bakterie oaz pozbędzie się wszelkich zabrudzeń. Para wodna wnika w głąb skóry, dzięki czemu konserwuje ją. Mobilna myjka parowa poradzi sobie również ze zniwelowaniem nieprzyjemnych zapachów.

Nowy Sącz – jedno z najstarszych miast w Małopolsce

Nowy Sącz to trzecie pod względem liczby mieszkańców i powierzchni miasto w województwie małopolskim. Jest jednym z najstarszych miast w Małopolsce – lokowane 8 listopada 1292 roku.
31 grudnia 2015 roku miasto miało 83 903 mieszkańców.

Zabytki:

  • Ratusz 
  • Synagoga 
  • Mury obronne miasta Nowego Sącza
  • Zamek Królewski w Nowym Sączu 
  • Dom Gotycki