Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnie parowe Kraków

Liczba punktów w mieście: 3

 • Myjnia bezdotykowa Tixexpress 24h Vulko

  Kraków - Odkurzacz

  Osiedle 2 Pułku Lotniczego 2B, Kraków 31-867

 • Myjnia F1 Car Wash

  Kraków - Odkurzacz

  ul. Stanisława Stojałowskiego 12, Kraków 32-020

 • Myjnia Bezdotykowa

  Kraków - Myjnia stacjonarna

  Stanisława Stojałowskiego 4, Kraków 32-020
  500172473
  biuro@autokompleks.net

Ozonowanie klimatyzacji - Kraków

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i czyszczenia samochodu. Oferujemy również mycie tapicerki i ozonowanie klimatyzacji. Mobilne myjnie parowe są wygodne i tanie.

Pranie kanap w Krakowie 

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia dla domów i biur, takie jak: pranie kanap, pranie dywanów, mycie okien, czyszczenie wykładzin, czyszczenie kostki brukowej i elewacji. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek.

Czyszczenie mebli ogrodowych

Pomożemy Ci także zadbać o czystość w ogrodzie! Możemy zaoferować czyszczenie mebli ogrodowych i elewacji w ogrodzie. Pomagamy również w czyszczeniu nagrobków cmentarnych.

Odtłuszczanie przemysłowe

Nasza firma oferuje również specjalistyczne usługi czyszczenia dla przemysłu, takie ja czyszczenie przemysłowe, czyszczenie maszyn, odtłuszczanie czy czyszczenie piekarni.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Prosimy o kontakt. Nasza firma pomoże zadbać Ci o czystość w domu i w firmie.

Kraków - jedno z najpiękniejszych miast w Polsce z daleko sięgającą tradycją.

Druga stolica Polski oraz województwa małopolskiego. Każdy kto był w Krakowie, nie zapomni zjawiskowego rynku z przepięknym Kościołem Mariackim, imponujących Sukiennic, a przede wszystkim siedziby królów Polski - Wawelu.
Na Wawelu znajduje się katedra, w której podziemiach spoczywają królowie Polski, a także Juliusz Słowacki, Józef Piłsudski, oraz Adam Mickiewicz.
Oprócz tego warto wspomnieć także o Kościele Mariackim. Jest on uważany przez historyków sztuki, jako najpiękniejszą świątynię w całej Polsce, a największe wrażenie robi ołtarz wykonany przez Wita Stwosza. Jednak to nie wszystko! W pobliżu rynku znajduję się muzeum Czartoryskich, gdzie znajduję się obraz Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką". Każdy koneser sztuki, powinien tam zajrzeć.
Kraków to nie tylko zabytki, ale także miasto pełne kawiarenek oraz restauracji, gdzie starzy krakusi, opowiadają niesamowite anegdoty o swoim mieście i nie tylko.