Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Kędzierzyn Koźle

Liczba punktów w mieście: 1

  • Myjnia Samoobsługowa

    Kędzierzyn Koźle - Odkurzacz

    Kozielska 26, Kędzierzyn Koźle 47-224

Mobilna myjka parowa w Twoim ogrodzie

Mobilna myjka parowa idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu mebli ogrodowych. Użycie gorącej pary daje duże możliwości. Meble ogrodowe czyszczone myjką parową będą odświeżone, dzięki czemu będą wyglądały jak nowe. Meble zaraz po umyciu parą wodną nie są mokre zaraz po czyszczeniu. Można więc je używać od razu po wykonanej usłudze. Czyszczenie w ten sposób mebli ogrodowych jest tanie oraz łatwe.

Pranie i czyszczenie dywanów mobilną myjką parową w Kędzierzynie-Koźlu

Dywan który ma już kilka lat i jest używany niemal codziennie przez wielu ludzi na pewno posiada już widoczne ślady zabrudzeń, wpływają one negatywnie na jego estetykę oraz estetykę miejsca, w którym się on znajduje. Warto wtedy pomyśleć o wyczyszczeniu lub wypraniu dywanu. Samodzielnie czyszcząc dywan zazwyczaj nie uzyskamy dobrego efektu. Mobilna myjka parowa sprawdzi się i tuta! Użycie do prania takiego specjalistycznego sprzętu zapewni odpowiedni efekt. Czyszczenie mebli ogrodowych parą wodną

Czyszczenie wiklinowych mebli

Mobilna myjka parowa idealnie nadaje się do czyszczenia wiklinowych mebli, które czyste prezentują się doskonale zarówno w domu jak i w ogrodzie. Myjka generuje gorącą parę wodną, która wnika w trudno dostępne miejsca i pozbywa się zabrudzeń. Zabrudzenia te zazwyczaj są niemożliwe do usunięcia bez użycia mobilnej myjki parowej. Meble czyszczone w ten sposób są go razu gotowe do użytku.

Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone w południowo-wschodniej części Niziny Śląskiej, w Kotlinie Raciborskiej, na Śląsku Opolskim, nad Odrą przy wylocie Kanału Gliwickiego i ujścia Kłodnicy.

Inne myjnie parowe w województwie śląskim