Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Częstochowa

Liczba punktów w mieście: 0

Pranie wykładzin w Częstochowie 

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i prania wykładzin. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się największych zabrudzeń z Twojej wykładziny.

Czyszczenie foteli - Częstochowa 

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia foteli. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu! 

Pranie tapicerek samochodowych 

Pranie tapicerek samochodowych dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń z twojej tapicerki samochodowej zaledwie w kilka minut! 

Usuwanie sierści z tapicerek

Ciężko usunąć sierść czworonoga z tapicerki samochodowej, a odkurzacz robi to bardzo powoli i niedokładnie. Myjka parowa jest idealnym do tego rozwiązaniem, a sierść znika w mgnieniu oka. 

Częstochowa - miasto położone w województwie śląskim 

Położona w Małopolsce, Częstochowa liczy ok. 231 115 mieszkańców, i jest trzynastym miastem pod względem zajmowanej powierzchni oraz liczby ludności. Częstochowa jest miastem znanym na całym świecie, a to za sprawą obecności w klasztorze na Jasnej Górze obrazu Matki Boskiej - ikony Czarnej Madonny. Zabytki warte odwiedzenia w Częstochowie: Kościół św. Zygmunta, Muzeum Archidiecezji Częstochowskiej, Kościół pw. Najświętszego Imienia Maryi. Warto wspomnieć o zakładach przemysłowych na terenie miasta: ISD Huta Częstochowa, CSF Poland, CGR Polska, Guardian Industries Poland, Stölzle-Częstochowa, Stölzle-Częstochowa, Dospel.