Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Zgierz

Liczba punktów w mieście: 0

Mycie elewacji mobilną myjką parową

Elewacja budynku to ważny element jego wizerunku. W wyniku zanieczyszczeń atmosferycznych powstają na ścianach budynków zacieki, które bardzo obniżają estetykę budynku. Zabrudzona elewacja zniechęca klientów do współpracy z daną firmą. Mobilna myjka parowa to urządzenie, które jest łatwe w użyciu, a za razem skutecznie pozbędzie się tego typu zanieczyszczeń. Usługa zminimalizuje negatywny wpływ czynników atmosferycznych.

Pranie tapicerki za pomocą myjki parowej w Zgierzu

Czyszczenie pojazdów to jedna z wielu usług jakie wykonują firmy posiadające mobilną myjkę parową.. W skład oferty wchodzą także:
• Czyszczenie silnika
• Pielęgnacja plastików zewnętrznych
• Usuwanie naklejek
• Ozonowanie klimatyzacji
• Woskowanie i nabłyszczanie
• i wiele innych

Sprzątanie samochodu za pomocą mobilnej myjki parowej

Firmy posiadające mobilną myjkę parową wykonują usługę zamawianą przez telefon z dojazdem do klienta, na umówiony adres i sprzątają samochód. Mobilna myjka parowa generuje gorącą parę wodną. Para wodna dzięki swoim właściwością wnika w głąb czyszczonych miejsc. Mobilna myjka parowa wypoleruje Twój samochód oraz wypierze zabrudzoną tapicerkę.

Zgierz miasto w centralnej Polsce

Zgierz miasto w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, nad Bzurą, graniczące od południa z Łodzią, wchodzące w skład aglomeracji łódzkiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do ówczesnego województwa łódzkiego. Zgierz uzyskał prawa miejskie przed rokiem 1288[3] i jest jednym z najstarszych miast w regionie[potrzebny przypis]. Według ostatniego corocznego zestawienia GUS-u z 1 stycznia 2007 r., Zgierz jest siedemdziesiątym dziewiątym miastem w kraju pod względem liczby ludności (57 803 osób) i dziewięćdziesiątym ósmym pod względem powierzchni (42,33 km²).