Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Zamość

Liczba punktów w mieście: 0

Dezynfekcja samochodów mobilną myjką parową w Zamościu

Myjka parowa idealnie sprawdzi się także przy czyszczeniu i konserwowaniu skórzanej tapicerki w samochodzie. Para wodna dociera do najciężej dostępnych zakamarków. Gorąca para wodna zdezynfekuje pojazd.

Myjka parowa sprawdzi się w czyszczeniu:

  • Czyszczenie silnika
  • Usuwanie naklejek
  • Ozonowanie klimatyzacji
  • Czyszczenie plastików wewnątrz oraz na zewnątrz samochodu
  • Woskowanie pojazdu
  • Nabłyszczanie samochodu

Pranie dywanów i wykładzin mobilną myjką parową w Zamościu

Mobilna myjka parowa to urządzenie wielofunkcyjne. Mobilną myjkę parową można wykorzystać do prania dywanów i wykładzin. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myjkę parową wnika w głąb pranego dywanu. Dzięki mobilnej myjce parowej pozbędziesz się zabrudzeń, kurzu, roztoczy, bakterii oraz wirusów ze swojego dywanu. Dodatkowo mobilna myjka parowa pozbędzie się nieprzyjemnego zapachu.

Zamość – miasto w województwie lubelskim

Zamość miasto na prawach powiatu w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (64 788 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.