Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Zabrze

Liczba punktów w mieście: 0

Parowe usługi dla domu - Zabrze

Mycie i czyszczenie parą wodną jest znacznie wydajniejsze, szybsze i bardziej komfortowe niż czyszczenie za pomocą wody i detergentów. Dlatego warto skorzystać z usług mobilnej myjni parowej, która może się pochwalić bardzo szerokim zakresem usług.

Czyszczenie mebli - Zabrze

Wszystkie meble tapicerowane muszą być co jakiś czas wyczyszczone i zdezynfekowane, jednak ciągłe ich pranie wodą i detergentami może doprowadzić do ich rozklejania się lub powstawania nieestetycznych plam. Mobilna myjnia parowa doskonale czyści kanapy i sofy za pomocą gorącej pary wodnej, dzięki czemu meble są prawie natychmiast gotowe do użytku. Ponadto czyszczenie mebli parą jest znacznie bardziej higieniczne.

Zabrze – miasto położone w południowo-zachodniej Polsce.

Miasto liczące 177 188 mieszkańców, jedno z największych miast na Śląsku oraz ważniejszy ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Atrakcje warte do zobaczenia w Zabrzu, to Zabytkowa Kopalnia Guido, Ogród Botaniczny, oraz Kąpielisko Leśne w Maciejowie. Zabrze posiada wiele cenionych ośrodków naukowych, cenionych także poza Polską. Należą do nich: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla,Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska PAN, Instytut Techniki i Aparatury Medycznej, Śląskie Centrum Chorób Serca, oraz dwa wydziały śląskich uczelni: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Śląskiej.

Pranie dywanów i wykładzin - Zabrze

Firmy wykorzystujące mobilne myjnie parowe w Zabrzu zajmują się również czyszczeniem dywanów oraz wykładzin, które z uwagi na dość często użytkowanie bardzo szybko się brudzą. Czyszczenie i dezynfekcja za pomocą pary wodnej daje doskonałe rezultaty, a zabrudzone wzory na dywanie odzyskują swój dawny, soczysty odcień.

Więcej możliwości wykorzystania mycia parą w Twoim domu - Zabrze

Twój dom może dostać wsparcie od usług mobilnych myjni parowych w zakresie: 

  • czyszczenia łazienek
  • prania foteli
  • czyszczenia krzeseł
  • czyszczenia kuchni 
  • czyszczenia fug