Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Wschowa

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie parowe - Wschowa

Usługi czyszczenia parą to doskonała propozycja dla każdego. Nie tylko jest to wygodny i komfortowy sposób na odświeżenie tapicerki samochodu czy sofy, ale również nie wymaga użycia wody, dzięki czemu bezpośrednio po czyszczeniu można usiąść na kanapie i wypić pyszną kawę w gronie najbliższych

Usługi czyszczenia samochodu - Wschowa

Usługi mobilnej myjni parowej Wschowa to doskonały wybór dla tych osób, które nie lubią korzystać z myjni i wolą czyścić samochód na własnym podjeździe. Firmy mobilnych myjni świadczą usługi pod wskazanym przez klienta adresem, dzięki czemu oszczędza on w znacznej mierze swój czas i nie musi się ruszać z domu. Mycie samochodu za pomocą gorącej pary wodnej z minimalną ilością wody nie generuje żadnych ścieków, a więc nie trzeba martwić się o kostkę brukową na podjeździe.

Wschowa – miasto w województwie lubuskim

Siedziba gminy miejsko–wiejskiej Wschowa. Miasto liczące 14 357 mieszkańców. W czasach średniowiecza, położenie tego miasta stanowiło ważną rolę na szlaku handlowym z Poznania do Głogowa. Wschowa jest miastem zabytków, a nawet samo miasto Wschowa, zostało wpisane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa na listę zabytków.

Czyszczenie ogrodu na terenie Wschowa

Firmy wykorzystujące mobilną myjnie parową we Wschowie świadczą również usługi czyszczenia mebli ogrodowych, brukowanych tarasów oraz ścieżek w ogrodzie. Dzięki temu, że do czyszczenia używana jest wyłącznie para wodna, zakurzone i zabrudzone przedmioty w oka mgnieniu odzyskują swój niepowtarzalny blask i wdzięk.

Usługi dla biur we Wschowie 

Przykładowymi usługami świadczonymi na terenie Wschowa dla biur są: 

  • mycie okien i przeszkleń
  • czyszczenie mebli
  • mycie szyldów reklamowych 
  • pranie kanap 
  • czyszczenie banerów