Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Wrocław

Liczba punktów w mieście: 0

Mycie parowe w miejscu zamieszkania klienta - Wrocław

Usługi mobilną myjnią parową to fantastyczny komfort i wygoda dla klienta, ponieważ wszystko odbywa się pod podanym firmie adresem, bez konieczności przewożenia poszczególnych rzeczy czy maszyn. Szybko, fachowo i dokładnie!

Czyszczenie maszyn na terenie Wrocławia

Mobilna myjnia parowa to doskonałe urządzenie, które może pochwalić się szerokim zakresem usług. Doskonale sprawdza się w przemyśle podczas czyszczenia dużych i skomplikowanych maszyn na halach produkcyjnych. Ponadto mobilna myjnia parowa czyści również linie i taśmy produkcyjne, a także usuwa z nich różnego rodzaju powłoki, lakiery i farby.

Wrocław - jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski.

Wrocław, stolica Dolnego Śląska, nazywana "polską Wenecją" ze względu na rozłożenie miasta na wysepkach i obu brzegach Odry. Architektura, jak i usytuowanie miasta czynią go wielce atrakcyjnym. Wrocław to miasto pełne zabytków, takich jak archikatedra świętego Jana Chrzciciela, kościół świętego Idziego, itd.
Niepowtarzalny klimat Wrocławia, tworzą uczniowie szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30, a dwie uczelnie mieszczące się w Wrocławiu - Uniwersytet Wrocławski i Politechnika Wrocławska, znalazły się w rankingu najlepszych uczelni na świecie. Każdy, kto chociaż raz był w Wrocławiu zwrócił uwagę na licznie występujące tam mosty. Zdecydowanie wyróżnia się tam most Grunwaldzki, który ze wszystkich mostów, jest najbardziej znanym. Wrocław, ma bardzo bogate zaplecze turystyczne. W ciągu roku, przyjeżdża tam całe mnóstwo turystów z całego świata.

Odtłuszczanie - Wrocław 

Mobilne myjnie parowe we Wrocławiu doskonale odtłuszczają wszystkie zaschnięte smary oraz świetnie usuwają wszelkie plamy oleju. Dodatkowo dzięki gorącej parze wodnej idealnie doczyszczą posadzki przemysłowe zabrudzone przez różnego rodzaju farby, smary lub lakiery. Czyszczenie parowe dachów również nie stanowi większego problemu, a efekt jest naprawdę spektakularny zwłaszcza w przypadkach, kiedy są one mocno zabrudzone.

Dodatkowe usługi mobilnych myjni parowych we Wrocławiu

Oprócz wymienionych wcześniej usług do dyspozycji klienta należy również: 

  • Czyszczenie linii produkcyjnych
  • Czyszczenie wózków widłowych
  • Czyszczenie piekarni
  • Czyszczenie przemysłowe