Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Wejherowo

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie wykładzin i kanap - Wejherowo

Do usług mobilnych myjni parowych świadczonych na terenie Wejherowa zalicza się pranie tapicerki kanap i sof, a także czyszczenia dywanów i wykładzin. Wszystko odbywa się przy minimalnym zużyciu wody, dzięki czemu nie są generowane duże ilości ścieków, a więc nie trzeba czekać, aż poszczególne meble wyschną. Czyszczone przedmioty można użytkować od razu po wypraniu gorącą parą.

Mycie parą rzeźb w ogrodzie gorącą parą wodną

Myjka parowa idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu różnego rodzaju rzeźb ogrodowych oraz fontann. Usługę można zamówić bez wychodzenia z domu, telefonicznie. Doświadczony fachowiec zajmie się ozdobami ogrodowymi, które po zabiegu będą wyglądać o niebo lepiej niż przed czyszczeniem.

Pranie kanap mobilną myjką parową w Wejherowie

Mobilna myjka parowa to urządzenie często używane do prania kanap w domu czy firmie klienta. Kanapy są używane na co dzień przez wiele osób, z uwagi na to szybko się brudzą. Myjka parowa idealnie wypierze zabrudzoną kanapę oraz pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów, które mogą towarzyszyć zabrudzeniom. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużo wody, więc też nie generuje dużej ilości ścieków. Wyprana sofa jest sucha, czyli gotowa od razu do użytku.

Wejherowo – miasto w województwie pomorskim

Wejherowo  miasto w województwie pomorskim, położone na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i Pradoliny Redy–Łeby, nad rzeką Redą. Stanowi element Małego Trójmiasta Kaszubskiego, jest również częścią aglomeracji gdańskiej. Siedziba powiatu wejherowskiego i gminy Wejherowo. W latach 1975–1998 w województwie gdańskim. Wchodzi w skład Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki” oraz Doliny Logistycznej. Miasto ma 50 310 mieszkańców (30 czerwca 2014).