Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Wałbrzych

Liczba punktów w mieście: 0

Pranie dywanów za pomocą myjki parowej w Wałbrzychu

Myjka parowa to urządzenie, które możemy wykorzystać do wielu funkcji. Myjka parowa sprawdzi się przy praniu dywanów. Gorąca para wodna wniknie w głąb materiału, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób pozbędzie się zbędnych zabrudzeń, zanieczyszczeń, kurzu, roztoczy, bakterii. Czyszczenie dywanów myjką parową jest dobrym rozwiązaniem dla alergików, ludzi zwłaszcza uczulonych na roztocza i kurz.

Czyszczenie tapicerki parą wodną

Myjka parowa może być kompleksowo wykorzystana przy czyszczeniu samochodu. Dzięki wykorzystaniu gorącej pary sprawdzi się w czyszczeniu:

  • Czyszczenie silnika
  • Usuwanie naklejek
  • Ozonowanie klimatyzacji
  • Czyszczenie plastików wewnątrz oraz na zewnątrz samochodu
  • Woskowanie pojazdu
  • Nabłyszczanie samochodu

Ozonowanie klimatyzacji za pomocą myjki parowej w Wałbrzychu

Firmy posiadające myjką parową mogą nie tylko wyczyścić samochód czy też wyprać tapicerkę. Myjka parowa to również dobre rozwiązanie przy ozonowaniu klimatyzacji. Możliwość dojazdu do klienta jest wielką wygodą. Mycie myjką parową nie jest drogą usługą.

Wałbrzych – miasto w pasmie Gór Wałbrzyskich

Wałbrzych to miasto na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim. Miasto leży nad rzeką Pełcznicą, historycznie na Dolnym Śląsku.
Miasto ma rozwinięte zaplecze kulturalne, kina, teatry, filharmonię, muzea, biblioteki, Galeria Sztuki BWA, Park Nauki i Techniki, w mieście działa Wałbrzyski Ośrodek Kultury i szkoły wyższe, ośrodki naukowe Polskiej Akademii Nauk.