Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Tychy

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie maszyn - Tychy

Maszyny fabryczne oraz linie produkcyjne muszą być utrzymane w czystości, dlatego warto zlecić ich czyszczenie za pomocą pary wodnej.

Czyszczenie przemysłowe - Tychy

Duże hale produkcyjne i magazyny, w których pracują setki osób muszą być utrzymane w odpowiedniej czystości, aby zachować odpowiedni stopień bezpieczeństwa. Firmy mobilnych myjni parowych w Tychach zajmują się czyszczeniem parowym maszyn produkcyjnych i taśm produkcyjnych, a czyste narzędzie w znacznym stopniu ułatwiają pracę. Myjnia parowa jest w stanie wyczyścić nawet najbardziej zaschnięte smary i oleje, a także wyczyścić posadzki produkcyjne.

Tychy – miasto w województwie śląskim

Miasto liczące 128 415 mieszkańców, od północy graniczące z Katowicami. W Tychach, jest bardzo mocno rozwinięty przemysł: spożywczy, motoryzacyjny oraz usługowy. W mieście znajduje się jeden z najstarszych browarów – Tyskie Browary Książęce. Również na terenie browarni istnieje Tyskie Muzeum Piwowarstwa. Oprócz tego w Tychach mieszczą się zakłady FIAT oraz General Motors. Obiekty warte do zwiedzenia w Tychach: Rynek, Jezioro Paprocańskie, Pomnik, Park Miejski.

Odtłuszczanie maszyn  - Tychy

Firmy mobilnych myjni parowych Tychy świadczą również usługi odtłuszczania bardzo zabrudzonych powierzchni i są one w stanie usunąć różnego rodzaju powłoki, farby, a nawet lakiery. Ponadto myjnie parowe Tychy usuną oznakowania poziome oraz pasy. Bez problemu urządzenie jest w stanie usunąć plamy olejowe, odtłuścić posadzki, a nawet wyczyścić zabrudzone dachy hal produkcyjnych.

Dodatkowe usługi myjni parowych - Tychy

Oferta skierowana dla przemysłu jest obszerna i nie sposób wymienić wszystkich usług jakie świadczą firmy mobilnych myjni parowych w Tychach. Można zaliczyć do nich: 

  • czyszczenie piekarni
  • czyszczenie wózków widłowych
  • czyszczenie urządzeń i maszyn w przemyśle farmaceutycznym
  • czyszczenie maszyn w zakładach przetwórstwa spożywczego
  • czyszczenie niewymienionych wcześniej maszyn związanych z przemysłem