Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Toruń

Liczba punktów w mieście: 0

Parowe czyszczenie karoserii w Toruniu

Oferta firm wykorzystujących mobilne myjnie parowe w Toruniu to fantastyczna propozycja dla wszystkich właścicieli samochodów. Czyszczenie gorącą parą z minimalną ilością wody może odbywać się na posesji klienta z uwagi na fakt, iż mobilne myjnie nie generują ścieków, a więc są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Ponadto nie brudzą również kostki brukowej właściciela, którą należałoby później umyć.

Czyszczenie skóry - Toruń

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia skóry meblowej. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu lub biurze! 

Mycie przy użyciu myjni parowej bez wychodzenia z domu

Usługi mobilnej myjni parowej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli samochodów, którzy nie lubią korzystać ze standardowych myjni i wolą czyścić swoje pojazdy na własnej posesji. Dzięki nowoczesnej myjni parowej, która świadczy usługi czyszczenia karoserii oraz prania tapicerki pod adresem wskazanym przez klienta, od dziś każdy samochód będzie pięknie błyszczał bez ruszania się z domu.

Toruń - najstarsze miasto Polski

Toruń liczy ok. 199 612 mieszkańców. Miasto to ma ciekawe położenie geograficzne: prawobrzeżną częścią leży na Pomorzu, lewobrzeżną natomiast na Kujawach. Zabytki Torunia, które warto zwiedzić to: Ratusz Staromiejski, Planetarium i Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Fontanna Cosmopolis, Ogród Zoobotaniczny w Toruniu, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego. W Toruniu swoje siedziby mają firmy takie jak: Sharp, Orion, Matsushita Chemicals, Sumika Electronic Materials Poland, Poland Tokai Okaya Manufacturing, NYK Logistics, SOHBI CRAFT Poland, KIMOTO Poland, TENSHO Poland, U-TEC Poland, Nissin Logistics Poland, APATOR S.A., BORYSZEW TENSHO Poland sp. z o.o.,