Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Tomaszów Mazowiecki

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie tapicerki samochodowej – Tomaszów Mazowiecki

Tapicerka samochodowa łatwo się brudzi i przesiąka nieprzyjemnym zapachem, ponieważ jest bardzo często użytkowana przez wiele osób. Czyszczenie tapicerki samochodowej myjką parową szybko i skutecznie pozbywa się plam, zabrudzeń, bakterii, wirusów, zarazków oraz nieprzyjemnego zapachu. Najważniejszym elementem na jaki należy zwrócić uwagę przy praniu tapicerki jest kwestia odpowiedniej dezynfekcji i usunięcia roztoczy i grzybów. Myjąc parą w wysokiej temperaturze mamy pewność, że tak się stanie. Wyprana tapicerka jest gotowa do użytku od razu po zabiegu.

Pranie foteli samochodowych za pomocą mobilnej myjki parowej

Dzięki myjce parowej łatwo pozbędziesz się zabrudzeń, kurzu i roztoczy w samochodzie. Plam z foteli pozbędziesz się dzięki mobilnej myjce parowej. Czyszczony fotel będzie gotowy w kilka godzin. Pranie tapicerki myjką parową jest bezproblemowe dzięki zastosowaniu odpowiednich środków. Prawie zawsze udaje się usunąć wszelkie zabrudzenia tapicerskie. Myjka parowa może sprawić, że fotele będą wyglądać jak nowe tanim kosztem.

Inne możliwości wykorzystania mobilnej myjki parowej przy czyszczeniu samochodów

Mobilna myjka parowa oprócz czyszczenia samochodu przyda się również do czynności takich jak:

  • Czyszczenie silnika
  • Czyszczenie plastików w samochodzie
  • Ozonowanie klimatyzacji
  • Woskowanie i nabłyszczanie

Tomaszów Mazowiecki – miasto w województwie łódzkim

Tomaszów Mazowiecki miasto w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Szóste co do wielkości pod względem powierzchni i czwarte pod względem ludności miasto w województwie łódzkim. Położony jest w oddali 55 km od Łodzi i 115 km od strony Warszawy, przy drodze ekspresowej S8.