Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Szczecin

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie foteli - Szczecin 

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i czyszczenia foteli. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się kurzu oraz zabrudzeń z nawet najgłębszych zakamarków.  

Czyszczenie skóry w Szczecinie

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia skóry meblowej. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu lub biurze! 

Mycie elewacji

Mycie elewacji dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń oraz napisów ze ścian zewnętrznych w ciągu kilka godzin.

Mycie kostki brukowej

Tarasy kostki brukowej, prezentują się często niebywale, jednak cały czas trzeba je pielęgnować, by zachowały swój niesamowity wygląd. Mobilna myjnia parowa, jest do tego świetnym rozwiązaniem. 

Szczecin– miasto położone w województwie zachodniopomorskim

Miasto położone w północno-zachodniej części Polski, przy ujściu rzeki Odry, a liczba jego mieszkańców wynosi 408 105. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni zajmuje 300,55 km² i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski.  Zabytki warte odwiedzenia w Szczecinie: Stare Miasto, kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Brama Królewska. Szczecin. Na terenie Szczecina jest wiele obiektów kulturalnych takich jak: Piwnica przy Krypcie, Teatr Polski, Teatr Współczesny. Jedną z charakterystycznych cech Szczecina jest gwiaździsty układ ulic wzorowany na planie Paryża.