Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Świętochłowice

Liczba punktów w mieście: 0

Odtłuszczanie przemysłowe za pomocą mobilnej myjki parowej

Nasza firma oferuje również specjalistyczne usługi czyszczenia dla przemysłu, takie ja czyszczenie przemysłowe, czyszczenie maszyn, odtłuszczanie czy czyszczenie piekarni. Gorąca para wodna poradzi sobie z tłustymi plamami z farb, olei i smarów. Urządzenia przemysłowe powinny być regularnie czyszczone, by mogły dłużej służyć. Mobilna myjka parowa to idealne rozwiązanie w tej sytuacji.

Pranie dywanów w Świętochłowicach

Dywan który ma już kilka lat zazwyczaj posiada już wiele niedopranych plam oraz zabrudzeń wynikających z codziennego użytkowania przez wiele osób. Taki wygląd dywanu wpływa negatywnie na estetykę domu. Należy go więc często prać, by wyglądał doskonale. Samodzielnie nie uda nam się doprowadzić go do idealnego stanu, jak zaraz po zakupie. Swoje zastosowanie znajdzie tu mobilna myjka parowa. Dzięki mobilnej myjce parowej doczyścisz swój dywan z wszelkich zabrudzeń. Generowana gorąca para wodna w niknie w głąb czyszczonego dywanu, pozbędzie się bakterii, kurzu, zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Dywan po wykonanej usłudze będzie odświeżony, dzięki czemu będzie wyglądał jak nowy. Myjką parową można prać dywany zarówno syntetyczne i wełniane.

Pranie tapicerki w Świętochłowicach za pomocą myjki parowej

Mobilna myjka parowa to nowość na rynku ciesząca się już dużą popularnością. Jest to urządzenie często używane do prania tapicerki. Gorąca parowa wodna generowana poprzez mobilna myjkę parową dostaje się w głębokie zakamarki czyszczonego przedmiotu np. zabrudzonej tapicerki, pozbywa się w szybki i łatwy sposób plam oraz bakterii. Niweluje także nieprzyjemny zapach. Tapicerka jest od razu do użytku, ponieważ mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody do prania, dzięki czemu czyszczony obiekt jest od razu suchy, a ścieki nie są generowane w takiej ilości jak przy użyciu znanego nam karchera. Wyprana tapicerka odzyskuje swoją świeżość po wykonanej usłudze mobilnej myjki parowej.

Świętochłowice – miasto na Górnym Śląsku

Świętochłowice miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.
Miasto leży nad rzeką Rawą, w południowej części Wyżyny Śląskiej – Wyżynie Katowickiej. Jest to trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce (3 934,8 osób/km²), a jednocześnie najmniejsze z miast na prawach powiatu pod względem zajmowanej powierzchni – 13,31 km². Według danych GUS z 31 grudnia 2012 miasto miało 52 372 mieszkańców.