Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Świdnica

Liczba punktów w mieście: 0

Mycie parowe i dezynfekcja pojazdów mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa wyczyści zabrudzoną tapicerkę samochodową, odświeży skórzane fotele i zakonserwuje skórzane elementy, zdezynfekuje wszystko gorącą parą wodną. Mobilna myjka parowa wyczyści również podjazd wykonany z kostki brukowej.

Czyszczenie kanap w Świdnicy

Mobilna myjka parowa czyści gorącą parą. Myjka parowa doskonale wyczyści kanapy, fotele, dywany, wykładziny. Dzięki temu, że wybierzesz myjkę parową pozbędziesz się kurzu oraz wszelkich zabrudzeń. Klient nie musi wychodzić z domu, ponieważ usługa zamawiana jest przez telefon.

Czyszczenie elewacji obiektów mobilną myjką parową

Zastosowanie mobilnej myjni parowej to doskonały sposób na wyczyszczenie elewacji frontowej obiektu, która jest wizytówką firmy i zachęca, bądź nie, klientów. Loga wiszące na ścianach przez zakurzenie mogą stać się mało widoczne dla klientów, gorąca para wodna wyczyści je bez problemu. Usługi mobilnych myjni parowych są bardzo wygodne, ponieważ usługa zamawiana jest przez telefon, a wszystkie czynności odbywają się z dojazdem do klienta, bez konieczności przewożenia jakichkolwiek rzeczy lub jeżdżenia na zwykłą myjnię.

Świdnica – miasto na Dolnym Śląsku

Świdnica miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu świdnickiego. Miasto leży historycznie na Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim, nad rzeką Bystrzycą. Od 2004 r. siedziba diecezji świdnickiej. Od 2015 w Świdnicy rezyduje Biskup Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego w RP. Świdnica wchodzi w skład aglomeracji wałbrzyskiej. Według danych z 31 grudnia 2011 r. miasto miało 60 213 mieszkańców. Najnowsze dane (2017): liczba mieszkańców wynosi 57 761.