Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Starachowice

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie zewnętrznej części domu przy użyciu mobilnej myjki parowej

Przy pomocy mobilnej myjni parowej w Starachowicach można bez problemu wyczyścić duże i wysokie okna, wyczyścić zabrudzoną elewację frontową domu, a także umyć podjazd i taras wykonany z kostki brukowej. Ponadto dzięki niskiemu zużyciu wody mobilne myjnie parowe są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują ścieków oraz nie zużywają dużej ilości detergentów.

Czyszczenie biur mobilną myjką parową w Starachowicach

Mobilna myjka parowa idealnie sprawdzi się w przypadku czyszczenia wnętrz biur. Za pomocą gorącej pary wodnej wypierzesz kanapy, fotele, wykładziny w biurach, wyczyścisz krzesła i fotele tapicerowane. Meble będą suche już kilka godzin po czyszczeniu, ponieważ para wodna idealnie sprawdza się przy praniu mebli z materiału.

Czyszczenie mebli ogrodowych gorącą parą wodną

Mobilna myjka parowa idealnie nadaje się do czyszczenia drewnianych oraz wiklinowych mebli ogrodowych, które są często spotykane w naszych ogrodach. Myjka generuje gorącą parę wodną, która wnika w trudno dostępne miejsca drewna i wikliny, dzięki czemu pozbywa się zabrudzeń. Meble ogrodowe czyszczone w ten sposób są od razu gotowe do użytku. Meble czyszczone mobilną myjką parową wyglądają jak nowo kupione, ponieważ para wodna odświeża je.

Starachowice – miasto w województwie świętokrzyskim

Starachowice miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.
Położone na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej.