Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Sosnowiec

Liczba punktów w mieście: 0

Mobilne myjnie parowe dla Twojego ogrodu

Przed każdym sezonem warto oczyścić i odkurzyć swoje meble ogrodowe, które przez całą zimę stały zamknięte w garażu lub w pomieszczeniu gospodarczym i się zwyczajnie kurzyły.

Odtłuszczanie przemysłowe w Sosnowcu

Nasza firma oferuje również specjalistyczne usługi czyszczenia dla przemysłu, takie ja czyszczenie przemysłowe, czyszczenie maszyn, odtłuszczanie czy czyszczenie piekarni.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Prosimy o kontakt. Nasza firma pomoże zadbać Ci o czystość w domu i w firmie.

Czyszczenie maszyn przemysłowych w Sosnowcu 

Mobilna myjnia parowa bez większych problemów wyczyści wszystkie maszyny przemysłowe, w tym również taśmy produkcyjne, które znajdują się w fabrykach, magazynach i dużych halach produkcyjnych na terenie Sosnowca. Czyszczenie maszyn za pomocą pary wodnej bez użycia wody nie tylko doskonale wpływa na ich kondycję, ale również przedłuża ich żywotność. Mobilne myjnie parowe w Sosnowcu doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie egzaminu nie zdadzą tradycyjne sposoby czyszczenia - czyli woda z detergentem.

Sosnowiec - opis, zabytki

Miasto liczące ok. 206312 mieszkańców, pod względem liczby ludności jest trzecim w województwie śląskim (po Katowicach i Częstochowie) i piętnastym w Polsce. Jest jednym z ośrodków centralnych policentrycznej aglomeracji górnośląskiej. Zabytki Sosnowca, warte odwiedzenia to: Zamek Sielecki w Sosnowcu Sielcu, Pałac Dietla w Sosnowcu Pogoni, Pałac Schöna w Sosnowcu Środuli, Pałac Oskara Schöna w Sosnowcu, Pałac Wilhelma, Dom Ludowy w stylu zakopiańskim oraz Dwór Mieroszewskich w Sosnowcu Zagórzu. Swoje fabryki w Sosnowcu mają: TIMKEN POLSKA, FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA, AUTOMOTIVE LIGTING POLSKA, MAGNETI MARELLI EXHAUST SYSTEM Polska, HERAEUS ELECTRO-NITE oraz REMONDIS.