Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Słupsk

Liczba punktów w mieście: 0

Mycie parowe w miejscu zamieszkania klienta - Słupsk

Usługi mobilną myjnią parową to fantastyczny komfort i wygoda dla klienta, ponieważ usługa odbywa się pod podanym firmie adresem, klient nie musi wychodzić ze swojego domu.

Czyszczenie maszyn na terenie Słupska

Mobilna myjnia parowa to doskonałe urządzenie, które może pochwalić się szerokim zakresem usług. Doskonale sprawdza się w przemyśle podczas czyszczenia maszyn przemysłowych. Myjka parowa odtłuści maszyny. Para wodna pozbędzie się plam po olejach czy też farbach w magazynach.

Dodatkowe usługi myjki parowej

W ofercie znajdują się również usługi takie jak:

  • czyszczenie podjazdów
  • czyszczenie kostki brukowej
  • mycie okien i przeszkleń
  • mycie szyldów reklamowych

Słupsk

Słupsk leży w województwie pomorskim, na Pobrzeżu Koszalińskim, nad Słupią, przy trasie europejskiej E28, dawna siedziba książąt pomorskich. Według danych z 30 czerwca 2015 miasto miało 92 869 mieszkańców. Historycznie związane jest z Pomorzem Zachodnim. Zabytki
Jednym z najważniejszych zabytków jest Muzeum Pomorza Środkowego. To jeden z obiektów muzealnych na środkowym wybrzeżu. Muzeum mieści się w dawnym zamku.
Niedaleko muzeum znajduje się Baszta Czarownic - najstarszy obiekt architektoniczny w Słupsku.
Bardzo ciekawie prezentuje się również Ratusz Miejski. Obecnie jest to siedziba władz miasta. Wieżę ratuszową z której można podziwiać całe miasto udostępniono do zwiedzania w 2003 roku.
Ciekawostką miasta są również słupskie mosty. Przedwojenni mieszkańcy Słupska umawiali się na randki na Moście Dziewic, skąd wiódł piękny trakt spacerowy nad Stawek Łabędzi.