Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Skarżysko-Kamienna

Liczba punktów w mieście: 0

Szerokie zastosowanie myjni parowych – Skarżysko-Kamienna

Mycie parowe coraz bardziej zyskuje na popularności z uwagi na fakt, iż jest ono znacznie wygodniejsze i bardziej komfortowe dla wymagających klientów. Jest to doskonała opcja na czyszczenie i odświeżenie mebli ogrodowych przed sezonem, czyszczenie tarasów z kostki brukowej, a także podjazdów. Dodatkowo firmy wykorzystujące myjnie parowe świadczą również usługi czyszczenia i mycia samochodów oraz prania tapicerki. Myjnia parowa idealnie wyczyści także maszyny przemysłowe oraz taśmy produkcyjne, pozbędzie się tłustych plam ze smarów czy też olei.

Pranie dywanów mobilną myjką parową – Skarżysko-Kamienna

Dywan który ma już kilka lat zazwyczaj posiada już wiele niedopranych plam oraz zabrudzeń wynikających z codziennego użytkowania przez wiele osób. Taki wygląd dywanu obniża estetykę domu. Samodzielnie nie uda nam się doprowadzić go do idealnego stanu, jak sprzed kupienia. Swoje zastosowanie znajdzie tu mobilna myjka parowa. Dzięki mobilnej myjce parowej doczyścisz swój dywan z wszelkich zabrudzeń. Myjką parową można prać dywany syntetyczne i wełniane. Usługa jest świadczona na terenie posesji klienta, czyli z nami nie stracisz swojego cennego czasu!

Dezynfekcja pojazdu myjką parową

Mobilna myjka parowa poradzi sobie również z dezynfekcja skórzanej tapicerki samochodowej. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myję parową wnika w głąb skórzanej tapicerki, zabija zarazki i bakterie oaz pozbędzie się wszelkich zabrudzeń. Gorąca para wodna konserwuje skórę. Urządzenie radzi sobie też ze zniwelowaniem nieprzyjemnych zapachów.

Skarżysko-Kamienna – miasto w województwie świętokrzyskim

Skarżysko-Kamienna miasto w centralnej Polsce, w północnej części województwa świętokrzyskiego, siedziba władz powiatu skarżyskiego. Położona na Wyżynie Kieleckiej, u zbiegu Przedgórza Iłżeckiego, Garbu Gielniowskiego i  Płaskowyżu Suchedniowskiego, nad rzeką Kamienną. Skarżysko-Kamienna tradycyjnie stanowi ważny ośrodek przemysłowy i węzeł komunikacyjny – drogowy i kolejowy. Według danych z 31 grudnia 2014 r. miasto miało 47 212 mieszkańców. W 2014 było drugim najbardziej zadłużonym miastem powiatowym w Polsce, a w 2017 było poza pierwszą dziesiątką tego rankingu. Od 2015 w mieście funkcjonuje młodzieżowa rada miasta oraz budżet obywatelski.