Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Rzeszów

Liczba punktów w mieście: 0

Nowość w zakresie mycia parowego w Rzeszowie

Firmy świadczące usługi mobilnych myjni parowych zyskują obecnie coraz bardziej na popularności z uwagi na fakt, iż jest zupełna nowość na rynku i oferuje szeroki zakres usług z dojazdem do klienta.

Czyszczenie wykładzin i kanap - Rzeszów

Do usług mobilnych myjni parowych świadczonych na terenie Rzeszowa zalicza się pranie tapicerki kanap i sof, a także czyszczenia dywanów i wykładzin. Wszystko odbywa się przy minimalnym zużyciu wody, a więc nie trzeba czekać, aż poszczególne meble wyschną - można użytkować je od razu po wypraniu gorącą parą. Ponadto w przeciwieństwie do usług prania popularnym karcherem, mobilna myjnia parowa nie używa takiej ilości detergentów, jak w przypadku prania na mokro.

Czyszczenie zewnętrznej części domu 

Przy pomocy mobilnej myjni parowej w Rzeszowie może również bez problemu wyczyścić duże i wysokie okna, wyczyścić zabrudzoną elewację frontową domu, a także umyć podjazd i taras wykonany z kostki brukowej. Ponadto dzięki niskiemu zużyciu wody mobilne myjnie parowe są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują ścieków.

 Zakres usług dla wnętrz domów w Rzeszowie obejmuje między innymi: 

  • Pranie kanap i foteli
  • Czyszczenie krzeseł
  • Czyszczenie Łazienek
  • Pranie dywanów
  • Czyszczenie mebli
  • i wiele więcej

Rzeszów - położona w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego

Rzeszów, to miasto o długoletniej tradycji sięgającej 1354 roku. Miasto może poszczycić dużą liczbą zabytków, takimi jak Ratusz w Rzeszowie, Zamek Lubomirskich, itd. Warto wspomnieć także o pięknych parkach, które są niesamowitym miejscem dla ludności i turystów. W mieście znajdują się dwie największe uczelnie : Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska, gdzie studiuje największy odsetek studentów.
Warto wspomnieć o parku naukowo-technologicznym , który jest nastawiony na rozwój przemysłu lotniczego, farmaceutycznego oraz informatycznego.