Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Radomsko

Liczba punktów w mieście: 0


Mycie elewacji przy pomocy mobilnej myjki parowej

Mycie elewacji dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Usługa jest zamawiana przez telefon. Fachowiec przyjeżdża z mobilną myjką parową na umówiony adres. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń atmosferycznych oraz napisów ze ścian zewnętrznych w ciągu kilka godzin.

Czyszczenie skórzanych foteli mobilną myjką parową w samochodach

Skórzana tapicerka w samochodach to coraz częściej spotykane rozwiązanie, ponieważ wygląda bardzo ekskluzywnie. Niestety skóra ulega częstym zniszczeniom i zabrudzeniom. Skórzana tapicerka jest ciężka do wyczyszczenia na własną rękę. Idealnym rozwiązaniem jest mobilna myjka parowa, która doskonale doczyści każdy element skórzany w samochodzie oraz zakonserwuje go.

Czyszczenie przy wykorzystaniu pary wodnej w Radomsku

Czyszczenie parą wodną to nowość na rynku, która bardzo szybko zyskuje popularność. Myjka parowa to urządzenie, które jest łatwe w obsłudze, a jednocześnie szybko doprowadza czyszczony obiekt do porządku. Usługę mobilnej myjki parowej zamówisz przez telefon bez wychodzenia z domu. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody, dzięki czemu nie generuje ścieków. Urządzenie jest ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Radomsko – miasto w województwie łódzkim

Radomsko  miasto w województwie łódzkim, siedziba powiatu radomszczańskiego oraz gminy Radomsko. Położone 90 km od Łodzi, 40 km od Częstochowy i 180 km od Warszawy leży na Wyżynie Przedborskiej, nad rzeką Radomką. Według danych GUS w 2015 r. miasto miało 47 399 mieszkańców.