Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Racibórz

Liczba punktów w mieście: 0

Mobilna myjka parowa – Racibórz

Mobilna myjnia parowa to nowość na rynku, jednakże ma już swoich zwolenników. Jest to możliwość mycia parowego i czyszczenia samochodu. Gorąca para wodna ma wiele właściwości, jednakże najważniejszym z nich jest wnikanie w głąb czyszczonych przedmiotów, dociera ona w trudno dostępne miejsca. Usługa jest tania i skuteczna. Oferujemy mycie tapicerki i ozonowanie klimatyzacji, pranie dywanów, czyszczenie mebli i wiele innych.

Pranie foteli w Raciborzu

Dzięki mobilnej myjce parowej łatwo pozbędziesz się kurzu i roztoczy w Twoim samochodzie bez wychodzenia z domu. Tapicerka samochodowa ulega szybkiemu zabrudzeniu. Plam z foteli pozbędziesz się dzięki gorącej parze wodnej generowanej przy użyciu mobilnej myjce parowej. Czyszczony fotel będzie gotowy w kilka godzin po wykonanej usłudze. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż znany dotychczas karcher. Pranie tapicerki myjką parową jest bezproblemowe dzięki zastosowaniu odpowiednich środków. Mobilna myjka parowa nie generuje ścieków. Prawie zawsze udaje się usunąć wszelkie zabrudzenia tapicerskie. Myjka parowa może sprawić, że fotele będą wyglądać jak nowe.

Pranie dywanów mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa to urządzenie wielofunkcyjne. Mobilną myjkę parową można wykorzystać do wielu celów np. doprania dywanów. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myjkę parową wnika w głąb pranego dywanu, gdzie ciężko dotrzeć innymi sposobami. Dzięki mobilnej myjce parowej pozbędziesz się zabrudzeń, kurzu, roztoczy, bakterii oraz wirusów ze swojego dywanu. Usługa mobilnej myjki parowej jest dobrym rozwiązaniem dla alergików i nie tylko.

Racibórz – miasto w południowej Polsce

Racibórz miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim; siedziba władz powiatu raciborskiego. Racibórz jest obok Opola jedną z historycznych stolic Górnego Śląska, gdzie rezydowali książęta opolsko-raciborscy. Do dzisiaj zachowało się wiele cennych zabytków, m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, zwana perłą gotyku śląskiego. Miasto jako pierwsze w Polsce i Europie otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Według danych z 31 grudnia 2015 r. miasto miało 55 492 mieszkańców.