Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Płock

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie parowe w Płocku

Usługi, świadczone przez firmy posiadające myjkę parową to doskonała opcja dla każdego. Jest to bardzo wygodny i bardzo komfortowy sposób na odświeżenie kanapy czy też tapicerki samochodu. Myjka parowa nie wymaga użycia wody, dzięki czemu meble będą gotowe do użytkowania po czyszczeniu już po kilku godzinach.

Czyszczenie samochodu mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą czekać w kolejkach by skorzystać z myjni i wolą czyścić swój samochód na swoim terenie. Doświadczony pracownik przyjedzie do klienta pod wskazany adres i zajmie się zabrudzonym samochodem. Klient zaoszczędzi dzięki temu czas i siłę. Myjka parowa zużywa minimalną ilość wody czyli nie generuje ścieków.

Czyszczenie mebli ogrodowych w Płocku

Myjka parowa sprawdzi się doskonale przy czyszczeniu mebli ogrodowych, rzeźb oraz fontann. Meble ogrodowe zaraz po czyszczeniu myjką parową są suche. Używana jest jedynie para wodna, po zabiegu wyglądają na odświeżone. Dzięki myjce parowej odzyskają swój dawny blask.

Usługi dla biurowców

Myjka parowa sprawdzi się przy czyszczeniu biur. Myjką parową można:

  • Umyć okna
  • Oczyścić meble
  • Wyprać kanapę
  • Umyć szyld, baner

Płock – miasto w województwie mazowieckim

Płock – miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, nad Wisłą, w województwie mazowieckim. W Płocku jest port rzeczny, rafineria ropy naftowej (1964), szkoły wyższe, teatry, muzea.
W preambule do Statutu Miasta Płocka użyto nazwy Stołeczne Książęce Miasto Płock.
Prawa miejskie uzyskał w 1237 roku, potwierdzone w latach 1361, 1435, 1462, 1514. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie płockim województwa płockiego w 1784 roku.
W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa płockiego.
Według danych GUS z 31 grudnia 2014 r. miasto liczyło 122 224 mieszkańców.