Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Piła

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie wnętrz i biur przy użyciu pary

Czyszczenie parą to dobry sposób na umycie nie tylko kostki brukowej czy samochodu. Mobilna myjnia parowa idealnie sprawdza się również w przypadku czyszczenia wnętrza domów czy biur. Biuro jest wizytówką firmy, dlatego powinno być czyste. Mobilna myjka parowa poradzi sobie z zabrudzoną wykładziną, kanapą, brudnymi oknami oraz roztoczami.

Czyszczenie elewacji obiektów - Piła

Zastosowanie mobilnej myjni parowej to doskonały sposób na wyczyszczenie elewacji frontowej obiektu i odświeżenie logo, które przez zakurzenie mogło stać się mało widoczne dla klientów w Pile. Myjka parowa poradzi sobie tez z wyczyszczeniem podjazdu, sprawi to, że cały budynek będzie bardziej reprezentatywny. Wyczyszczony budynek mobilną myjką parową będzie zapraszał do wejścia do środka. Usługi mobilnych myjni parowych są bardzo wygodne, ponieważ wszystkie czynności odbywają się z dojazdem do klienta, bez konieczności przewożenia jakichkolwiek rzeczy lub jeżdżenia na zwykłą myjnię.

Piła – miasto w północno-zachodniej Polsce

Piła to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, leży nad Gwdą. Miasto rozwinęło się z niewielkiej osady rybackiej położonej nad dolną Gwdą, wśród lasów. W 1945 Piłę ogłoszono miastem-twierdzą i włączono w skład umocnień Wału Pomorskiego. Zniszczenia wojenne sięgnęły 70%. Po II wojnie światowej miasto zostało zbudowane praktycznie od nowa. W latach 1975–1998 było stolicą odrębnego województwa.
Według danych z 31 grudnia 2016 roku miasto liczyło 73 987 mieszkańców.

Zabytki:

  • Kościół p.w. św. Stanisław Kostki
  • Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego
  • Kościół p.w. świętej Rodziny
  • Muzeum Okręgowe
  • Muzeum Stanisława Staszica