Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Piekary Śląskie

Liczba punktów w mieście: 0

Pranie tapicerki za pomocą myjki parowej w Piekarach Śląskich

Gorąca para wodna generowana przez mobilną myjkę parową dostaje się w głębokie zakamarki i rozpuszcza brud w ciężko dostępnych miejscach. Wyczyszczoną w ten sposób tapicerkę, można używać od razu po wykonanej usłudze, w odróżnieniu do znanej metody karchera. Dodatkowo para neutralizuje przykry zapach i daje poczucie świeżości, a wyprana tapicerka wygląda jak nowa.

Mycie kostki brukowej mobilną myjką parową

Bardzo często posiadamy tarasy z kostki brukowej, ponieważ prezentują się doskonale. Niestety ulegają częstym zanieczyszczeniom z uwagi na panujące warunki atmosferyczne. Należy je cały czas pielęgnować, by zachowały swój niesamowity wygląd. Nie jest to jednak takie łatwe. Mobilna myjnia parowa, jest do tego idealnym rozwiązaniem. Fachowiec zamówiony przez telefon przyjeżdża na ustalony wcześniej adres. Para wodna doprowadzi kostkę brukową u klienta do bezbłędnej czystości. Usługa jest szybka i tania.

Dezynfekcja pojazdu mobilną myjką parową w Piekarach Śląskich

Mobilna myjka parowa poradzi sobie również z dezynfekcja skórzanej tapicerki. Tapicerka ze skóry jest bardzo elegancka, więc często stosowana jest w produkcji samochodów. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myję parową zabija zarazki i bakterie oaz pozbędzie się wszelkich zabrudzeń. Para wodna wnika w głąb skóry, gdzie bez mobilnej myjki parowej nie dotrzemy, dzięki czemu konserwuje ją. Mobilna myjka parowa poradzi sobie również ze zniwelowaniem nieprzyjemnych zapachów. Skóra po wykonanym zabiegu będzie się prezentować doskonale.

Piekary Śląskie – miasto w południowej Polsce

Piekary Śląskie miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Piekary Śląskie wchodzą w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Miasto leży nad rzeką Brynicą, w północnej części Wyżyny Śląskiej. Według danych urzędu miasta Piekary Śląskie z czerwca 2017 roku miasto liczy 59 209 mieszkańców, powierzchnia zajmuje 39,98 km², a gęstość zaludnienia wynosi 1463,71 os./km².