Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Ostrołęka

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie mebli ogrodowych przy pomocy mobilnej myjki parowej

Mobilna myjka parowa to nowość na rynku, która cieszy się szybko rosnącą popularnością. Mobilna myjka parowa wyczyści kostkę brukową, umyje samochód, wypierze dywan. Pomożemy Ci także zadbać o czystość w ogrodzie! Możemy zaoferować czyszczenie mebli ogrodowych i elewacji w ogrodzie. Gorąca para wodna wnikająca w głąb czyszczonych mebli ogrodowych odświeży je, dzięki czemu będą wyglądać jak nowe. Pomagamy również w czyszczeniu nagrobków cmentarnych, którym również należy się szczególna uwaga, ponieważ są one narażone na panujące warunki atmosferyczne.

Mycie elewacji mobilną myjką parową Ostrołęce

Czyszczenie elewacji za pomocą myjki parowej jest szybkim i skutecznym sposobem. Usługę możesz zamówić telefonicznie, bez wychodzenia z domu. Za pomocą myjki parowej pozbędziesz się zabrudzeń oraz napisów ze ścian. Gorąca para wodna generowana przez mobilną myjkę parową posiada wiele zastosowań. W przypadku budynków komercyjnych brak mycia elewacji skutkować może negatywną opinią o firmie. Zabrudzenia biologiczne przyśpiesza wizualne starzenie się ścian. Gorąca para woda spowolni proces niszczenia się ścian. Myjka parowa to idealne rozwiązanie w tym przypadku.

Inne możliwości wykorzystania mobilnej myjki parowej przy czyszczeniu samochodów w Ostrołęce

  • Mobilna myjka parowa oprócz czyszczenia samochodu przyda się również do czynności takich jak:
  • Czyszczenie silnika
  • Czyszczenie plastików w samochodzie
  • Ozonowanie klimatyzacji
  • Woskowanie i nabłyszczanie

Ostrołęka – miasto w województwie mazowieckim

Ostrołęka miasto na prawach powiatu w województwie mazowieckim. Leży nad rzeką Narwią. Siedziba powiatu ostrołęckiego. W latach 1975–1998 stolica województwa ostrołęckiego. Ośrodek usług oraz przemysłu energetycznego, budowlanego, celulozowo-papierniczego i spożywczego. Ośrodek folkloru kurpiowskiego.