Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Mielec

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie przy wykorzystaniu pary wodnej w Mielcu

Czyszczenie parą to zupełna nowość na rynku, jest przyjazne dla środowiska, nie zużywa dużej ilości detergentów, nie generuje ścieków z uwagi na niskie zużycie wody, dzięki czemu takie usługi można świadczyć z dojazdem do klienta. Usługi te są tanie i skuteczne. Nie wahaj się. Spróbuj już dziś!

Czyszczenie posadzek przemysłowych mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa w Mielcu idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu zabrudzonych posadzek przemysłowych. Posadzki przemysłowe zazwyczaj są ciężko zabrudzone olejami, farbami czy też smarami, które trudno umyć zwykłymi sposobami. Myjka parowa doskonale sobie poradzi z tego typu zanieczyszczeniami. Jeśli jesteś właścicielem fabryk, wypróbuj mobilną myjkę parową!

Zakres usług dla wnętrz domów myjki parowej to:

  • Pranie kanap i foteli
  • Czyszczenie krzeseł
  • Czyszczenie Łazienek
  • Pranie dywanów
  • Czyszczenie mebli

Mielec – miasto w dolinie Wisłoki

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, położone w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w Małopolsce. Ośrodek przemysłowy na terenie województwa podkarpackiego. Miasto liczy 60 827 mieszkańców i ma powierzchnię 46,89 km² (stan na 1 stycznia 2015 r. Jest członkiem Związku Miast Polskich.