Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Lublin

Liczba punktów w mieście: 1

  • Myjnia Bezdotykowa Estyma

    Lublin - Odkurzacz

    al. Wincentego Witosa 32, Lublin 20-315

Pranie dywanów - Lublin 

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i prania dywanów. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się kurzu oraz zabrudzeń z nawet najgłębszych zakamarków.  

Czyszczenie foteli samochodowych w Lublinie 

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia foteli samochodowych. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim samochodzie! 

Mycie elewacji

Mycie elewacji dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń oraz napisów ze ścian zewnętrznych w ciągu kilka godzin.

Czyszczenie mebli skórzanych

Meble skórzane prezentują w domach się dobrze, jednak cały czas trzeba o nie dbać by zachowały swój niesamowity wygląd. Myjnia parowa, jest do tego świetnym rozwiązaniem.

Lublin – stolica wschodniej Polski

Miasto liczące 341 975 mieszkańców, jest to dziewiąte co do wielkości populacji miasto w Polsce. Symbolem Lublina jest słynna Brama Krakowska. Oprócz tego warto wspomnieć o Centrum Spotkań Kultur, Zamku Lubelskim, Muzeum Wsi Lubelskiej, i Krakowskim Przedmieściu. Lublin słynie z takich uczelni jak: Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Katolicki Uniwersytet Lubelski. Lublin jest ważnym jest ważnym ośrodkiem kulturowym regionu, bardzo często odbywają się tam różne imprezy kulturalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Rynek w Lublinie jest bardzo mały, więc można go obejść, i jednocześnie zwiedzać kolejne atrakcje.

Inne myjnie parowe w województwie lubelskim