Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Łomża

Liczba punktów w mieście: 1

Mycie elewacji mobilną myjką parową w Łomży

Mycie elewacji za pomocą myjki parowej jest proste i skuteczne. W przeciągu kilku godzin pozbędziesz się zabrudzeń i napisów z Twojej ściany elewacyjnej i ściana będzie wyglądać jak nowa!

Czyszczenie skórzanych elementów w samochodach

Skórzana tapicerka w samochodach to coraz częściej spotykane rozwiązanie, ponieważ wygląda bardzo imponująco oraz drogo. Niestety skóra ulega częstym i łatwym zabrudzeniom. Skórzana tapicerka z plamami wygląda źle. Idealnym rozwiązaniem jest mobilna myjka parowa, która doskonale doczyści każdy element skórzany w samochodzie. Skóra się zakonserwuje dzięki gorącej parze wodnej.

Pranie tapicerki za pomocą myjki parowej w Łomży

Mobilna myjka parowa to urządzenie często używane do prania tapicerki. Gorąca parowa wodna generowana poprzez mobilna myjkę parową dostaje się w głębokie zakamarki zabrudzonej tapicerki, pozbywa się w szybki i łatwy sposób plam oraz bakterii. Tapicerka jest od razu do użytku, ponieważ mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody do prania, dzięki czemu czyszczony obiekt jest od razu suchy, a ścieki nie są generowane. Mobilna myjka parowa produkująca gorącą parę wodną niweluje nieprzyjemny zapach oraz daje poczucie świeżości zaraz po zabiegu.

Łomża – miasto w północno – wschodniej Polsce

Łomża miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Miasto zlokalizowane jest na historycznym Mazowszu, stolica dawnej ziemi łomżyńskiej. Łomża to główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy ziemi łomżyńskiej oraz trzecie co do wielkości miasto województwa podlaskiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 roku miasto liczyło 62 716 mieszkańców.

Inne myjnie parowe w województwie podlaskim