Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Konin

Liczba punktów w mieście: 0

Pranie tapicerki za pomocą myjki parowej w Koninie

Mobilna myjka parowa to urządzenie często używane do prania tapicerki. Gorąca parowa wodna generowana poprzez mobilna myjkę parową dostaje się w głębokie zakamarki zabrudzonej tapicerki, pozbywa się w szybki i łatwy sposób plam oraz bakterii. Tapicerka jest od razu do użytku, ponieważ mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody do prania, dzięki czemu czyszczony obiekt jest od razu suchy, a ścieki nie są generowane. Mobilna myjka parowa produkująca gorącą parę wodną niweluje nieprzyjemny zapach oraz daje poczucie świeżości zaraz po zabiegu.

Ozonowanie klimatyzacji w Koninie

Mobilna myjka parowa ma zastosowanie w praniu tapicerki, czyszczeniu samochodu oraz myciu porowym. Mobilna myjka parowa poradzi sobie również z ozonowaniem klimatyzacji. Mobilna myjka parowa szybko poradzi sobie z zabrudzeniami. Usługa jest tania oraz z możliwością dojazdu na posesje klienta.

Pranie kanap mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa to urządzenie często używane do prania kanap w domu czy firmie klienta. Kanapy są używane na co dzień, przez co szybko się brudzą. Myjka parowa idealnie pieprze zabrudzoną kanapę oraz pozbywa się nieprzyjemnych zapachów, które mogą towarzyszyć zabrudzeniom. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużo wody, więc też nie produkuje dużej ilości ścieków. Wyprana sofa jest gotowa od razu do użytku, ponieważ jest prana parą wodną.

Konin – miasto w województwie Wielkopolskiej

Konin - miasto leżące w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej, nad Wartą. Konin był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Pierwsza wzmianka o Koninie pochodzi z 1293 r. Konin był początkowo osadą na wyspie wśród rozlewisk Warty strzegącą brodu, a następnie mostu na szlaku między Kaliszem a Kruszwicą. Miasto zostało zniszczone przez Krzyżaków w 1331 r., następnie odbudowane na polecenie Kazimierza Wielkiego w latach 1333–1370. 

Zabytki:

  • Grodzisko Kaszuba 
  • Słup Koniński
  • Kościół św. Bartłomieja