Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Kołobrzeg

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie mebli skórzanych w Twoim domu

Meble skórzane prezentują w domach się dobrze, jednak cały czas trzeba o nie dbać by zachowały swój niesamowity wygląd. Usługę mobilnej myjki parowej możesz zamówić przez telefon, bez wychodzenia z domu. Myjnia parowa świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd.

Mycie elewacji mobilną myjką parową

Czyszczenie elewacji za pomocą myjki parowej jest szybkim i skutecznym sposobem. Usługę zamówisz przez telefon. Za pomocą myjki parowej pozbędziesz się zabrudzeń oraz napisów ze ścian. Zabrudzenia atmosferyczne przyśpieszają starzenie się ścian. Mobilna myjka parowa może spowolnić proces starzenia się budynków.

Sprzątanie samochodu mobilną myjką parową

Usługę mobilnej myjki parowej możesz zamówić przez telefon. Firmy posiadające mobilną myjkę parową dojeżdżają do klienta, na umówiony adres i sprzątają samochód. Mobilna myjka parowa generuje gorącą parę wodną. Para wodna dzięki swoim właściwością wnika w głąb czyszczonych miejsc, często trudno dostępnych. Mobilna myjka parowa wypoleruje Twój samochód oraz wypierze zabrudzoną tapicerkę, pozbędzie się nieprzyjemnego zapachu i kurzu czy bakterii.


Kołobrzeg – miasto w województwie zachodniopomorskim

Kołobrzeg miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, uzdrowisko z trzema letnimi kąpieliskami morskimi. Według danych z 31 grudnia 2016 r. gmina miała 46 463 mieszkańców.