Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Kielce

Liczba punktów w mieście: 0

Mobilne myjnie parowe dla Twojego ogrodu - Kielce

Przed każdym sezonem warto oczyścić i odkurzyć swoje meble ogrodowe, które przez całą zimę stały zamknięte w garażu lub w pomieszczeniu gospodarczym i się zwyczajnie kurzyły.

Usługi czyszczenia samochodu - Kielce

Usługi mobilnej myjni parowej Kielce to doskonały wybór dla tych osób, które nie lubią korzystać z myjni i wolą czyścić samochód na własnym podjeździe. Firmy mobilnych myjni świadczą usługi pod wskazanym przez klienta adresem, dzięki czemu oszczędza on w znacznej mierze swój czas i nie musi się ruszać z domu. Mycie samochodu za pomocą gorącej pary wodnej z minimalną ilością wody nie generuje żadnych ścieków, a więc nie trzeba martwić się o kostkę brukową na podjeździe.

Czyszczenie mebli ogrodowych

Firmy świadczące usługi mobilnej myjni parowej w Kielcach oferują szeroki wachlarz usług dla właścicieli przydomowych ogrodów, którzy chcą nieco odświeżyć wygląd swojego terenu zielonego przed sezonem. Wykorzystując mobilne myjnie parowe w szybkim tempie wyczyścić można wszystkie meble ogrodowe - zarówno te drewniane, jak i te tapicerowane oraz przygotują je na zbliżający się sezon. A wszystko to na miejscu w ogrodzie klienta bez konieczności przewożenia mebli i stania w kolejkach.

Kielce - stolica województwa świętokrzyskiego

Miasto to zamieszkuję ok. 200 938 mieszkańców. Podstawą rozwoju gospodarczego miasta jest przemysł budowlany, spożywczy oraz przetwórczy. Zabytki Kielc, warte odwiedzenia to: Pałac Biskupów Krakowskich, Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Klasztor i Kościół na wzgórzu Karczówka, Kościół p.w. św. Wojciecha, Kościół p.w. Świętej Trójcy, Kościół Garnizonowy, Kościół Ewangelicki oraz Park Miejski. Swoje siedziby mają tutaj Cersanit S.A., Kolporter S.A., Exbud Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego, DS Smith Polska S.A., NSK Bearings Polska S.A., Mitex S.A., Oddział - Region Południowy w Kielcach, Echo Investment S.A, RR Donnelley Kielce S.A., Elektrociepłownia Kielce S.A., MAC Edukacja S.A., Prema S.A., Centrum Produkcyjne Pneumatyki, Schmidt Polska Sp. z o. o.