Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Katowice

Liczba punktów w mieście: 0

Parowe usługi samochodowe - Katowice

Każdy pragnie, aby jego samochód prezentował się doskonale przy minimum wysiłku. Osoby, które nie lubią korzystać z profesjonalnych myjni samochodowych, w których trzeba czekać w dużych kolejkach powinny skorzystać z usług mobilnej myjni parowej z dojazdem do klienta.

Parowe czyszczenie karoserii - Katowice

Oferta firm wykorzystujących mobilne myjnie parowe w Katowicach to fantastyczna propozycja dla wszystkich właścicieli samochodów. Czyszczenie gorącą parą z minimalną ilością wody może odbywać się na posesji klienta z uwagi na fakt, iż mobilne myjnie nie generują ścieków, a więc są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Ponadto nie brudzą również kostki brukowej właściciela, którą należałoby później umyć.

Katowice - miasto leżące w południowej Polsce

Stolica województwa śląskiego, jedno z największych miast pod względem liczby ludności. Największe atrakcje Katowic to przede wszystkim Katowicki Spodek oraz Muzeum Śląskie, Dolina Trzech Stawów oraz Nikiszowiec. Miasto wysoko rozwinięte pod względem gospodarczym, jak handlowo-usługowym. Za szybki rozwój miasta odpowiada przemysł wydobywczy oraz ciężki, lecz w późniejszych czasach większe znaczenie zdobył sektor handlowo-usługowy. Warto wspomnieć o zabytkach Katowic, takich jak: Łaźnia Miejska, Pomnik Powstańców Śląskich, czy też Katedra Chrystusa Króla.

Czyszczenie tapicerki samochodowej - Katowice

Firmy mobilnych myjni parowych Katowice świadczą również usługi czyszczenia tapicerki samochodowej oraz jej dezynfekcji. Ponadto urządzenie może również wyczyścić i zakonserwować skórzaną tapicerkę samochodową, a także wykonuje ozonowanie klimatyzacji auta. Wszystko po to, aby właściciel mógł się cieszyć czystym i lśniącym pojazdem.

Więcej możliwości wykorzystania mycia dla Twojego samochodu - Katowice

Oprócz wymienionych zastosowań mobilne myjnie w Katowicach świadczą również usługi z zakresu: 

  • woskowania i nabłyszczania karoserii
  • czyszczenia silnika 
  • odkurzania wnętrza
  • konserwacji tapicerki skórzanej
  • usuwania naklejek