Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Kalisz

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie wnętrza biur w Kaliszu

Właściciele firm powinni zwracać uwagę na porządek w swoich firmach, ponieważ zapraszają tam swoich kontrahentów. Myjka parowa jest urządzeniem, które może być bardzo pomocna w czyszczeniu wnętrza biura firmy. Mobilna myjka parowa poradzi sobie z wypraniem dywanów, czyszczeniem wykładzin, mebli, praniem kanap oraz myciem okien. Czyszczone powierzchnie są bardzo szybko suche, ponieważ mobilna myjka parowa nie zużywa

Pranie dywanów mobilną myjką parową

Mobilna myjka parowa jest urządzeniem, które generuje gorąc a parę wodną. Para wodna wnika w głąb dywanu, dzięki czemu jest w stanie wyczyścić nawet trudno dostępne zabrudzone miejsca. Para wodna szybko schnie, dlatego wyprany dywan można od razu używać.

Czyszczenie skórzanych foteli

Firmy posiadające mobilną myjkę parową świadczą również usługi w zakresie czyszczenia skórzanych foteli. Mobilna myjka parowa nie zużywa dużej ilości wody, dzięki czemu nie generuje ścieków. Skórzane powierzchnie są trudne do czyszczenia. Para wodna generowana przez mobilną myjkę parową wnika w głąb skórzanych powierzchni. Para wodna czyści oraz odświeża skórzane fotele, dzięki czemu wyglądają jak nowe.

Kalisz – historyczna stolica Wielkopolski

Kalisz położony jest na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną, u ujścia Swędrni; historyczna stolica Wielkopolski.

W latach 20. i 30. XX wieku przeprowadzono odbudowę staromiejskiego śródmieścia Kalisza Odbudowano Główny Rynek i nawiązujący do tradycji renesansowej ratusz z wysoką wieżą, wzniesiony w mieście po raz trzeci. Na Głównym Rynku mieści się tzw. kamienica z medalionami .