Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Jastrzębie Zdrój

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie przy wykorzystaniu myjki parowej w Jastrzębie-Zdrój

Czyszczenie parą wodną jest nowością na rynku w Polsce. Myjka parowa jest bardzo ekologiczna, ponieważ nie generuje ścieków. Urządzenie zużywa niewielką ilość wody. Firmy posiadające myjkę parową mogą bez problemu świadczyć swoje usługi u klienta.

Mycie samochodów u klienta przy użyciu myjki parowej

Myjka parowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, którym nie jest na rękę dojeżdżać do myjni i czekać czasem w gigantycznych kolejkach np. w okresach w okolicach świąt. Firmy posiadające myjkę parową przyjeżdżają na umówione miejsce do klienta. Przy pomocy myjki parowej profesjonalista umyje samochód klienta. Myjka parowa doskonale umyje karoserię pojazdu oraz idealnie wyczyści brudną tapicerkę. Myjka parowa sprawdzi się również przy ozonowaniu klimatyzacji. Dzięki myjce parowej możemy kompleksowo zająć się samochodem.

Dezynfekcja samochodów

Myjka parowa idealnie sprawdzi się także przy czyszczeniu i konserwowaniu skórzanej tapicerki w samochodzie. Para wodna dociera do najciężej dostępnych zakamarków. Gorąca para wodna zdezynfekuje pojazd.

Jastrzębie-Zdrój

miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 90 283 mieszkańców (2016), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miasto w ośrodek przemysłowy.