Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Inowrocław

Liczba punktów w mieście: 1

Szerokie zastosowanie myjni parowych - Inowrocław

Mycie parowe coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest ono wygodniejsze i bardziej komfortowe dla wszystkich klientów. Jest to doskonała opcja na czyszczenie mebli ogrodowych przed sezonem, tarasów z kostki brukowej, elewacji a także podjazdów czy kostki brukowej. Dodatkowo firmy wykorzystujące myjnie parowe świadczą również usługi czyszczenia samochodów i prania ich tapicerki na posesji klienta, prania dywanów i czyszczenia wykładzin. Mobilna myjka parowa idalnie umyje okna, które nie mają smug po zabiego. Myjnia parowa idealnie wyczyści także maszyny przemysłowe oraz taśmy produkcyjne.

Mycie okien mobilną myjką parową

Firmy posiadające mobilne myjnie parowe w Inowrocławiu oferują również usługi mycia okien za pomocą pary wodnej, dzięki temu cała usługa odbywa się w krótkim czasie. Jest to oszczędność czasu dla klineta, ponieważ myjki parowe są mobilne. Mycie okien z pomocą mobilnej myjni parowej jest wygodne i komfortowe, a efekt jest naprawdę doskonały, okna są czyste, bez śladu smug i błyszczące przez dłuższy okres czasu.

Czyszczenie wykładzin i pranie kanap mobilną myjką parową

Oferta Mobilnej myjni parowej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli firm, ponieważ oferuje ona kompleksowe usługi czyszczenia biur oraz zewnętrznego otoczenia firmy. Mobilna myjka parowa wypierze kanape, dywan, wyczyśći zabrudzone meble z kurzu oraz poradzi sobie również z meblami skórzanymi. Meble skórzane będą zakonserwowane przez paręwodną. Dzięki temu, iż czyszczenie i dezynfekcja mebli tapicerowanych odbywa się za pomocą pary, przedmioty nie są mokre i można je od razu używać.

Inowrocław – miasto w województwie kujawsko-pomorskim.

Inowrocław położony jest nad rzeką Noteć, na Równinie Inowrocławskiej. Jest 49. miastem w Polsce pod względem liczby ludności i najludniejszym miastem w Polsce nie będącym miastem na prawach powiatu. Według danych z 31 grudnia 2015 roku miasto miało 74 258 mieszkańców. Inowrocław jest istotnym węzłem kolejowym i drogowym oraz wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym, usługowym i uzdrowiskowym. Patronką Inowrocławia jest Królowa Jadwiga.

Zabytki:

  • kościół pw. Imienia Najświętszej Marii Panny 
  • kościół farny pw. św. Mikołaja
  • kościół pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Pannie
  • fragmenty murów obronnych 

Inne myjnie parowe w województwie kujawsko-pomorskim