Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Głogów

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie tapicerki - Głogów

Oprócz standardowego mycia samochodu, dzięki zastosowaniu mobilnej myjni parowej w Głogowie można również wyczyścić tapicerkę samochodową, zdezynfekować ją oraz wykonać ozonowanie klimatyzacji. Ponadto myjnia parowa jest mobilna, dlatego usługa jest wykonywana z dojazdem do klienta bez konieczności dojeżdżania daleko i stania w długich kolejkach.

Czyszczenie mebli ogrodowych myjką parową

Firmy świadczące usługi mobilnej myjni parowej w Głogowie oferują szeroki wachlarz usług dla właścicieli przydomowych ogrodów, którzy chcą nieco odświeżyć wygląd swojego terenu zielonego przed sezonem. Wykorzystując mobilne myjnie parowe w szybkim tempie wyczyścić można wszystkie meble ogrodowe.

Mycie samochodów u klienta przy użyciu myjki parowej

Myjka parowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, którym nie jest na rękę dojeżdżać do myjni i czekać czasem w gigantycznych kolejkach. Firmy posiadające myjkę parową przyjeżdżają na umówione miejsce do klienta. Przy pomocy myjki parowej profesjonalista umyje samochód klienta. Myjka parowa doskonale umyje karoserię pojazdu oraz idealnie wyczyści brudną tapicerkę.

Głogów – miasto w zachodniej Polsce

Głogów miasto w zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, położone na Dolnym Śląsku, siedziba powiatu głogowskiego oraz gminy wiejskiej Głogów. Umiejscowione nad rzeką Odrą. Głogów jest szóstym co do wielkości miastem w województwie.