Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Gliwice

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie dywanów - Gliwice 

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i czyszczenia dywanów. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się bakterii i wirusów, szybko i skutecznie. Jest to świetne rozwiązanie dla alergików, oraz osób, które mają małe dzieci. 

Czyszczenie skóry w Gliwicach

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia skóry meblowej. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu lub biurze! 

Mycie elewacji

Mycie elewacji dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń oraz napisów ze ścian zewnętrznych w ciągu kilka godzin.

Mycie kostki brukowej

Tarasy kostki brukowej, prezentują się często niebywale, jednak cały czas trzeba je pielęgnować, by zachowały swój niesamowity wygląd. Mobilna myjnia parowa, jest do tego świetnym rozwiązaniem. 

Gliwice – miasto położone w województwie śląskim

Miasto liczące 184 993 mieszkańców, usytuowane na Wyżynie Śląskiej, nad wodami rzeki Kłodnicy. Jedne z najważniejszych zabytków Gliwic, to Plac Krakowski, Zamek Piastowski Hotel Diament oraz Czerwona i Szara Chemia. Charakterystycznym elementem miasta, jest Gliwicka Radiostacja. Konstrukcja została całkowicie wykonana z drewna i jej wysokość wynosi 111 metrów, co czyni ją największą budowlą z drewna na świecie. Pozostałe zabytki, na które również warto zwrócić uwagę to: Ratusz, Dom Tekstylny Weichmanna, ruiny teatru i park Adama Mickiewicza. W Gliwicach, znajduję się fabryka General Motors, gdzie produkowany jest model Opla: Astra IV.