Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Elbląg

Liczba punktów w mieście: 0

Myjka parowa – usługi w domu

Myjka parowa ma swoje zastosowanie przy sprzątaniu w domu. Myjką parową można szybko i wydajniej wyczyścić wiele miejsc. Myjką parową można wyprać kanapę, wyczyścić skórzane elementy w domu, umyć okna oraz wyczyścić fugi.

Czyszczenie mebli w Elblągu

Bardzo często mamy w swoich domach meble tapicerowane, które ulegają zabrudzeniom. Myjka parowa idealnie się tu sprawdzi, ponieważ można nią wyprać poplamioną kanapę oraz wyczyścić zabrudzoną skórę na fotelu. Gorąca para wnika w głąb mebli i dezynfekuje je.

Pranie dywanów myjką parową

Firmy wykorzystujące myjki parowe zajmują się również praniem dywanów. Wykładziny i dywany bardzo szybko się brudzą. Czyszczenie i dezynfekcja zwykłymi sposobami jest bardzo żmudna. Myjka parowa poradzi sobie z plamami na dywanie szybko i skutecznie.

Wykorzystanie myjki parowej w domu – Elbląg

  • Czyszczenie łazienek i kuchni
  • Czyszczenie foteli
  • Czyszczenie krzeseł

Elbląg – najstarsze miasto w woj. warmińsko-mazurskim


Elbląg to miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego i gminy wiejskiej Elbląg, ale miasto nie wchodzi w ich skład, stanowiąc odrębną jednostkę samorządu terytorialnego. Od 1992 stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce Według danych GUS na dzień 30 czerwca 2016 roku populacja Elbląga wynosiła 121 412 mieszkańców.