Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Bytom

Liczba punktów w mieście: 0

Mobilna myjka parowa w Bytomiu

Mobilna myjka parowa idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu mebli ogrodowych. Użycie gorącej pary ma duże właściwości czyszczące. Meble ogrodowe czyszczone myjką parową prezentują się o wiele lepiej niż przed czyszczeniem. Meble są odświeżone i wyglądają jak nowe. Meble zaraz po umyciu parą wodną nie są mokre zaraz po czyszczeniu.

Mycie parą rzeźb w ogrodzie

Myjka parowa idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu różnego rodzaju rzeźb ogrodowych oraz fontann. Doświadczony fachowiec zajmie się ozdobami ogrodowymi, które po zabiegu będą wyglądać o niebo lepiej niż przed czyszczeniem. Klient nie musi wychodzić z domu, zamawia usługę przez telefon.

Czyszczenie biur myjką parową w Bytomiu

Mobilna myjka parowa idealnie sprawdzi się w przypadku czyszczenia wnętrz domów oraz biur. Za pomocą gorącej pary wodnej wyczyścisz kanapy, fotele, wykładziny w biurach, krzesła i fotele tapicerowane. Meble będą suche już kilka godzin po czyszczeniu, ponieważ para wodna idealnie sprawdza się przy praniu mebli z materiału.

Bytom – śląskie miasto

Bytom jest to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce. Bytom znajduje się w
Miasto graniczy z Zabrzem, Wieszową i Ptakowicami, Rudą Śląską i Świętochłowicami na południu, Chorzowem na południowym wschodzie, Piekarami Śląskimi i Radzionkowem na wschodzie oraz Tarnowskimi Górami na północy.

Zabytki: