Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Bydgoszcz

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie siedzeń samochodowych w Bydgoszczy

Mobilna myjnia parowa to możliwość mycia parowego i czyszczenia siedzeń samochodowych. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się największych zabrudzeń na Twojej siedzeniach.

Pranie kanap - Bydgoszcz

Nasza oferta obejmuje także usługi czyszczenia kanap. Z nami szybko i skutecznie zadbasz o czystość i porządek w swoim domu lub biurze! 

Pranie dywanów

Pranie dywanów dzięki myjce parowej jest łatwe i przyjemne. Mobilna myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zabrudzeń oraz pochłonięcie kurzu oraz roztoczy, zaledwie w kilka chwil. 

Mycie elewacji

Szorowanie ścian elewacyjnych nie daję pożądanych efektów, a można jeszcze bardziej popsuć powierzchnię ściany. Mycie elewacji za pomocą myjki parowej, jest dobrym rozwiązaniem, zabrudzenia schodzą szybko, a po swoich działaniach nie zostawia żadnego śladu.

Bydgoszcz - największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. 

Bydgoszcz, jedno z największych miast Polski, powierzchnia zajmuję ok. 176 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 355 728. Miasto to jest ważnym ośrodkiem akademickim, naukowym i kulturowym, a w szkołach wyższych studiuje ok. 35 tys. osób. Zabytki Bydgoszczy warte zwiedzenia to: Kanał Bydgoski, Spichrze nad Brdą, Wyspa Młyńska. W Bydgoszczy swoje siedziby mają ważne w świecie przedsiębiorstwa, takie jak: Atos, Jabil Global Services, Teleplan, Tyco Electronics czy Alcatel-Lucent.